Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kecskemét vagy Veszprém...

Kecskemét vagy Veszprém élhetőbb város?

Figyelt kérdés
Ha a kettő közül kellene választani, melyik városba költöznétek inkább, és miért?
2013. nov. 7. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Veszprém. Dunántúlon van, szép helyen, és talán nincs annyi cigány.
2013. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Kecskemét is szép
2013. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én inkább Kecskemétre mennék
2013. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én Veszprémtől egy órányira lakom. Többször voltam ott ilyen-olyan ügyet intézni, szórakozni stbstb. Szerintem nagyon élhető város.
2013. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyikbe se költöznék, mert Magyarországon vannak, és kisvárosként kevés munkalehetőség van. De ha mindenképpen választani kell, akkor Veszprém, mert szép, csendes város a Bakonyban. Kecskemét is szép, csak unalmas tájon van.
2013. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Veszprém, imádom. Sosem költöznék alföldre, csak a hegyekbe.
2013. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Soha nem éltem én sem az Alföldön, és igénylem is a hegyeket. Veszprém mellett születtem, de nem ott nőttem fel. Nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb (mindkettő szó jön). A szüleimhez mindkettő város ugyanannyira van. Veszprém mellett szól a hegyvidék, viszont emiatt ugye ott hidegebb is van, Kecskemét mellett a szép város és a könnyű megközelíthetőség. Írjatok még :)
2013. nov. 7. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Veszprémet is könnyű megközelíteni, és szerintem a legszebb magyar város, ahol eddig jártam. Simán felveszi Péccsel a versenyt. A viadukt része különösen jól néz ki.
2013. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A megközelíthetőséget azért írtam, mert Kecskemét autópálya mellett fekszik. Tudom, hogy nem messze van a pálya, de nem arra megy amerre nekem jó lenne. :) Plusz én is ott születtem és eléggé messze volt mindentől, ezért kicsit Kecskemét felé húzok, viszont az Alföld elég távol áll tőlem.
2013. nov. 7. 13:11
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Kecskemétre ne gyere! Pusztulat van, semmi élet, síri csönd es hullaszag, alig van munkalehetőség, rengetegen elfele megyünk innen! Az hogy szép város, ne legyen kritérium! Tényleg nem rossz, de ebből még nem lehet megélni.

Egy ismerősöm mondta, h Kecso egy falu. Hiába megyeszékhely pedig.... Mindenki ismer mindenkit, mindenki a másikról beszél. Az emberek nagy része bunko a szolgáltatásokban. Csak a hívásra várok es húzok is el innen.

Veszprémről nem tudok nyilatkozni.

N24

2013. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!