Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kecskemét vagy Veszprém...

Kecskemét vagy Veszprém élhetőbb város?

Figyelt kérdés
Ha a kettő közül kellene választani, melyik városba költöznétek inkább, és miért?
2013. nov. 7. 10:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Munkahellyel nincs gond, mert mindkét helyen fix állás van, csak el kell dönteni, hogy melyik város. Mivel anno a szüleim eljöttek Veszprém mellől, ezért lehet bennem egy kis ellenérzés, pedig tényleg nagyon jó hely. Jajj nehéz kérdés :)
2013. nov. 7. 13:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Veszprémre szavazok. Szebb a táj, több a munkalehetőség, a Balaton egy köpésre van. Kecskemétet már több ismerősöm szájából hallottam, hogy egy tanyaközpont.
2013. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tanyaközpont :D köszönöm, ez tökéletes megfogalmazás! :D mai napi nevetés is megvolt :)

Melo van, nem azt mondom, h nincs. En is dolgozom, közszférában es vállalkozónál is, de család miatt is mennék innen. Tehát nekem több sebből vérzik a hazaszeretet :(

Szurkoljatok, hogy jobb helyet találjak :)

2013. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja és most külföldön élek :D Szóval tudom, hogy sokak szerint hülye vagyok, hogy haza akarok menni. Amíg valaki nem próbál meg másik országban élni, nem tudhatja, hogy mennyire lesz honvágya. Én soha nem gondoltam, hogy lesz, és mégis... Érdekes önismereti dolog ez :)
2013. nov. 8. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!