Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol marad idén a szép ősz?

Hol marad idén a szép ősz?

Figyelt kérdés
Ha nem fog esni az eső hétvégén, szeretnénk elmenni barátokkal kirándulni valami szép helyre. Emlékszem, hogy tavaly János-hegyen olyan szép színes levélszőnyeg volt, de idén minden olyan piszkosnak hat az esőtől..
2013. nov. 13. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig nagyon szép volt az ősz, november közepén pedig rendes körülmények között ilyen takony idő van.
2013. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt az el, kb. egy héttel ez előttig kimondottan napos, meleg őszünk volt.
2013. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ah, ezek szerint áttanultam az egész szép őszi időszakot...
2013. nov. 14. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom felétek milyen, de nálunk ma pont szép napos az idő.
2013. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hol? Hiszen egész idáig szinte mindig gyönyörű, napos idő volt. Csodálkoztam is, hogy rég volt már ilyen szép őszünk.

Ilyenkorra már nem csoda, hogy hűl a levegő. Emlékszem, gyerekkoromban sokszor Erzsébet napjára már az első hó is leesett, az meg mindjárt itt van. :)

2013. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szép ősz megvolt szeptember közepétől november elejéig. Ilyen hosszú, tartós és szép régen volt. A színes leveleket a fán keresd, valamikor szeptember végétől úgy 3 hétig. Az idén október végéig.

November közepén ha nem sötét nyirkos esős ködös, napokon át, már szépnek számít. Ma és tegnap sütött is. De hét végére a kiránduláshoz tedd el az esőkabátot is. Szombaton még - helyenként - megúszhatod.

2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!