Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha bármilyen mesés/fantasztiku...

Ha bármilyen mesés/fantasztikus dolog létezhetne minek és miért örülnél?

Figyelt kérdés
Csak példa, mást is írhatsz: angyalok, démonok, isten(ek), földönkívüli invázió, földönkívüliek teremtették az embert, barátságos humanoid földönkívüliek látogatása, menny, pokol, reinkarnáció, párhuzamos dimenziókban ugyanolyan emberek, mint mi (egy másik te), vámpírok, vérfarkasok, többféle világ - közöttük átjárók, halhatatlanok stb
2013. nov. 20. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egy olyan képességnek örülnék, amivel tisztán látnám az emberek szándékait és gondolatait. Nem azt mondom, hogy szó szerint szeretnék gondolatolvasó lenni, mert zavarna, ha folyton hallanám a belső hangjaikat, és nem is érdekelne, hanem amikor akarom és szükségem van rá, ráéreznék a valós szándékaikra, velem kapcsolatos érzéseikre.
2013. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én annak ha kapnék végre munkát..
2013. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én egy pénzfának örülnék a legjobban.
2013. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy nimfomán jó tündér :)
2013. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Én annak ha kapnék végre munkát.."

Ketteske, te nagyon elszálltál a fantázia világába, azért mindent nem lehet...(én is ezt gondoltam, csak nem vagyok ilyen vakmerő, hogy beírjam)

2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4, de lüke vagy:))

Én egy angyalnak, aki visszaadná a meghalt Édesanyámat...

2013. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!


Én azt nem kívánnám, mint amit te, mert az bennem van sajnos. És hidd el, nem olyan jó képesség.


Én minek örülnék?


Ha a világon csak kedves, barátságos, értelmes emberek lennének.

Nem lenne erőszak, nélkülözés, betegség, semmi rossz.

2013. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A varázslás képessége.Hogy bármit megteremthetnénk egy csettintéssel.De csak pozitív dolgot lehetne varázsolni.
2013. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mirk ***** válasza:

1. Földönkívüliek látogatása, akik kivezetik az emberiséget a gödörből és segítik fejlődésünket.


2. Régen nagyon akartam az idő megállítás képességét, oly módon, hogy a megállított időben én szabadon mozoghassak és cselekedhessek. De ezt nem sok jóra használnám.


3. Minden képzeletbeli világ valóságossá és elérhetővé válása. Minden könyv, minden fantázia megvalósulásának lehetősége. Hányszor vágytam már rá, egy-egy jó könyv után, hogy az adott világ csodái közt élhessek...

2013. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Démonok, vámpírok. Éjjel ki kéne lógatni a fokhagymát az ajtóra, és keresztet kéne tenni az ágy fölé. Én tényleg bírnám.
2013. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!