Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legönzetlenebb...

Mi volt a legönzetlenebb dolog, amit értetek tett valaki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ezen most gondolkodnom kell, hogy mi volt, vagy volt-e ilyen egyáltalán.
2013. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyik barátom bevállalta hogy ő vezette az autót amikor ő is totál kész volt, ráadásul jogsija sem volt.
2013. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Anyukám tett értem egyedül ilyen dolgokat, de nem egyet, hanem számtalan esetben.
2013. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha jobban belegondolok, senki nem tett èrtem semmit a páromon kívül. Pedig sokáig dolgoztam önkènteskènt hátrányos helyzetüekkel foglalkozva, emellett is sokat segítettem másoknak, alapvetöen önzetlen embernek tartom magam.



Rossz volt most a kèrdèsed alapján szembesülni azzal, hogy ezt tulajfonkèppen sosem kaptam vissza, söt: most, amikor èn vagyok mehéz helyzetben, senkit nem èrdekel. Kiábrándító :(

2013. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha bajban vagyok a családomra mindig MINDIG! számíthatok.

De ez viszont is igaz!

2013. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Most, hogy így belegondolok... A végeredmény tényleg szörnyen lelombozó.
2013. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is előfordult hogy amikor szükség volt rá tesómtól kaptunk egy nagyobb összeget. Nem kölcsönt, hanem segítséget. Ezt sikerült mással viszonozni.
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki semmit :(
2013. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az negativ valaszadokhoz. Azt hiszem, soha senki semmit nem tett onzetlenul ertem. Én mindig mindenkit magam ele helyeztem, s segitettem. Amikor a karrierem csucsan voltam, huuuu.... mennyi "baratom" volt... Tipikus. Ma elem a csendes kis eletem, s nagyon keves az az ember, aki erdeklodik utanam. Ez nem panasz, csak a lehangolo valosag.
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hosszu lista lenne. Csalad, ferj nagyobb dolgokban, de kusebbekben idegenek is. Sokszor apro, kedves gesztusok is feldobjak a napomat. Szerintem heti 1-2 ilyen az arlag.
2013. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!