Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a Sláger és...

Mit tehetnék a Sláger és Danubius Rádióért?

Figyelt kérdés
Én ezt nem akarom elhinni, hogy két ilyen jó rádió csatorna megszűnik... Ez borzasztó, mit tehetnénk érte?
2009. nov. 19. 14:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
semmit se,sajnos :(
2009. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%
Beperelném a korrupciós (rengeteg) pénzért más frekvenciáját eladó ORTT-s tagokat! Mocskos korrupt disznók.
2009. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%

sajnos ez ellen nem tehetünk semmit :((

de ez a neo izé vmi nagyon undorító...

2009. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
és tiltakozás? meg ilyenek?
2009. nov. 19. 14:16
 5/41 anonim ***** válasza:
34%

És ha te elvesztenéd az állásodat, ki siratná meg?

Semmit, és nem is kell, kapcsolj át más adóra vagy ne hallgasd az újakat, esetleg adj nekik is esélyt, ja, és olvastam már olyan hírt, hogy a régi rádiók embereivel folynak a tárgyalások, nem kell őket félteni, én nem féltem őket, ők sose lesznek munkanélküliek, sose fognak emiatt éhezni.

2009. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14:11-es!

Erről szól az egész! Ez a kapitalizmus.

Egyszerűen csak a Sláger meg a Danubius nem ígért eleget.

2009. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%

Előrebocsátom: hallgatója voltam mindkét rádiónak.

De konyorgök, iskolák, ovodák,kórházak, munkahelyek szűnnek meg, mi meg két rádiót siratunk. eszünkben sincs komolyabb dolgokat "megmenteni".??!!

2009. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Két nyamvadt rádióért sírtok amikor egymillió embernek nincs megélhetése bazzeg?
2009. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kapitalizmus: ők többet igértek és kész,igaza van az eöttem szólóknak, siratnátok inkább a munkanélkülieket, a gazdaságot, az egészségügyet, az oktatási rendszert, akiknek elárverezik a házát mert a kormány nem tett semmit a válság ellen. Na ezek borasztó dolgok.


(a rádióba nagyrészt maradtak ugyanazok a műsorvezetők, a zene meg zene(talán jobb is lesz a választék mint eddig volt) marad tök mindegy milyen szlogen megy közte, danubiusz vagy klassz egyre megy

2009. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

ja ez lemarradt még:


Az országért miért nem akartok tenni valamit?????????

2009. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!