Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utál? Mit tehetnék,...

Miért utál? Mit tehetnék, hogy akadjon már le rólam? (Próbálom röviden leírni) :DD

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, Fanni. 8 éve ismerjük egymást. Mivel nem lakunk annyira közel egymáshoz (10 km-re lakik tőlem) ugye nem találkozunk annyira sűrűn csak 2 hetente, mert az apjánál béreljük a lakást. Én 8.-os vagyok ő pedig 6. Az osztálytársa utál engem, mert, hogy Fanni nem az ő legjobb barátnője (tipikus hülyeség ő az én legjobb barátnőm...) mindegy.. egyszer még tavaly Fanni mondta, hogy Szandi utál engem.. azt se tudtam ki az :DDD aztán egyre többször mondta, hogy miket mond rólam, hogy én hülye vagyok (én vagyok a hülye, mikor egy évvel idősebb nálam 1997-es és még mindig a 6.-at járja -.-" ) meg ge*i vagyok meg, hogy csúnya vagyok miközben ő 3szor akkora mint én és mikor Fanniéknál aludt felzabálta az egész hűtőt.. stb.. de könyörgöm emiatt engem gyűlöl, pedig nem is tudja ki vagyok.. meg van facebookja ahogy nekem is. összegyűlt 25 lájk a képemre, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy látja, hogy nekem több van és csinál egy új képet magáról amire kiírja : "Lájk ha szeretsz." "Lájk ha igazán szeretsz." és még Fanni mondta is, hogy erőltette, hogy lájkolják a képét. Meg csinálunk Fannival képeket és mikor meglátja akkor hétfőn már fut is oda hozzá, hogy Fanni gyere most és csináljunk képeket. Na meg ráadásul ő utál és még bejelöl xD aztán meg rámírt chaten, hogy "mivan?? jóltom kivagy" szánalmas egy gyerek -.-"
2011. okt. 19. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Főleg ne szólj be neki!

Ennyit nem ér az egész!

2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez.. no comment. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni...
2011. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sz@rd le a fejét. Ha tényleg ilyen hülyeségeket csinál, akkor eléggé leszégyeníti magát, már nem kell rátenned egy lapáttal.Sosem lesz olyan barátnője Fanninak, mint te, nyert ügyed van, nem kell harcolnod vele. Ő meg csak had teperjen, úgy se ér el vele semmit, egy nagy szégyen a nő.
2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!