Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar országon miért utálják...

Magyar országon miért utálják annyian az arabokat / törököket / perzsájat?

Figyelt kérdés
Miért tesznek megjegyzéseket rájuk, miért tartanak tőlük az emberek és hordják le őket?

2013. nov. 23. 17:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*Perzsákat
2013. nov. 23. 17:25
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Miért utálnák? A közhiedelemmel ellentétben igencsak toleránsak vagyunk mi magyarok.
2013. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A parom perzsa. Tobb mint 15 eve koltozott Magyar orszagra. Megkapta mar az allampolgarsagot is. Jobban tudja a Magyar tortenelem felepiteset mint egy ket tortenelem tanar, es a sziveben is magyarnak erzi magat. Ehez kepest, ha valahova elmegyunk, napi szinten kap megjegyzeseket: ‘mit keresel itt te arab, menny haza az orszagodba, ez nem a te orszagod‘ stb. Vagy nekem szolnak be, hogy majd elad ket kecskeert. Miert csinaljak ezt az emberek ha tisztaban sincsennek a dolgokkal?
2013. nov. 23. 17:44
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg rasszisták és előítéletesek,de ne aggódj,ezzel csak magukat minősítik.
2013. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Magyarország!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert sok a rasszista ember én pl. Olasz származású vagyok, és egyáltalán nem vagyok rasszista :D
2013. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Amiért a pirézeket.
2013. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk veluk torodni, de tegnap tortent valami ami mar nagyon rosszul esett. Egy budapesti kis panzioban szerettunk volna megszalbi, kiszabadulva picit otthonrol. A telefonos beszelgetesben monden rendben volt, am fel oraval kesobb, ahogy odaertun-es meglattak ot, hirtelen sajnos minden szoba tele lett. Szornyen eloiteletesek az emberek. :(
2013. nov. 23. 18:52
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem nem mindegy az öltözködés. kiadhatná magát üzletembernek, pár aranygyűrű, zakó, stb


csak mert én ha pl a bankba(nincs számhúzós rendszer) megyek melegítővel, az ügyfelesek fel sem néznek a "papírmunkájukból", viszont ha szépen, elegánsan, még oda is jönnek, hogy segíthetek e.

2013. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A parom csak otthon hord melegitot, ugy ahogy en is. Izlesesen oltozkodik, ahogy a munkaja megkoveteli (bunugyi szakerto) szoval szerintem nem a ruhankban talaltak kifogast :-)
2013. nov. 23. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!