Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy meleg és egy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg és egy leszbikus között ugye nem lehet szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ezen veszekszünk itt.
2011. okt. 31. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem bármi megtörténhet a mai világban:D De mivel a melegek a pasikra buknak, a leszbik meg a csajokra, ezért nem valószínű:)
2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

A szerelemhez szükség van szexuális vonzódásra IS. Anélkül csak barátság.


Ha mégis kialakul szerelem, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy tényleg jó skatulyába sorolták-e be magukat.

2011. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy forgatókönyv alapja is lehetne :D
2011. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem olyan mint két tiszta hetero szerelmi esélye. Max. erős kötődés, barátság, de nem több.
2011. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja :) Köszönöm :) A forgatókönyv az tényleg jó :D érdekes lehetne :D
2011. nov. 1. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Egy óriási köszönettel tartozom, kedves kérdező! Elkezdtem írni a forgatókönyvet (illetve még csak az alapokat dolgozom ki), és tényleg jó lesz (pedig csak poénból írtam, csak aztán továbbgondoltam a dolgot). Foglalkoztam már forgatókönyvírással, hobbi szinten csináltunk filmeket haverokkal, és lehet, hogy ebből is lesz valami. :) Szóval kösz az ötletet, majd a szerzői jogokról a titkárnőmmel beszélhetsz :D

És bocs az off-ért.

2011. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök :D szívesen elolvasnám ... :)
2011. nov. 4. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges.
2011. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Celebek közt minden lehet.
2013. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!