Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket Pörzse...

Mi a véleményeket Pörzse Sándorról (Echo Tv)?

Figyelt kérdés

Legutóbb azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy gárdistaként ütött egy étteremben, bár ő erről még nem nyilatkozott.


[link]


2009. nov. 21. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Egy szenvedélyes hülye!

Kezeltetni kéne magát lassan...

Őrület!

2009. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Jól tette, csak én nem ütöttem volna, hanem lőttem volna!
2009. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

index.hu mint hiteles forrás...


persze a bábonyi eset gondolom nem háborít fel. BALTÁT vátak a kocsiba, amiben 3-an ültek. Nem, nem a tetőbe, nem is a motorháztetőbe, hanem az ablakokba.

2009. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen lehozták még, nem csak az index, úgy hogy azt ténynek vehetjük, hogy Sándor akciózott. Lehet, hogy árnyaltabb lenne a kép, ha meg is szólalna, de ettől eddig úgy tudom, elzárkózott. És a kérdésem nem csak erre az egy estre vonatkozik, hanem a Pörzse-jelenségre, mert szerintem ő egy jelenség.
2009. nov. 21. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

jól vezeti a műsort az echo tv-én csak néha túlzottan kimutatja az elogultságát az egyik párt felé.

(nem hiszem h megütötte volna a polgármestert)

2009. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma hallottam Sándor szájából az egésszet.

Az eset előtt pár nappal történt egy atrocitás a magyar gárdával kapcsolatosan, magyarán mondva bilincsbe vitték el a magyar gárda kapitányát. Mivel Pörzse Gárda alapítótag, természetesen bosszantotta a helyzet. Ebben az étteremben feleségével volt ott egyedül. Helyzethez adódóan voltak ott szomszédos asztalok, méghozzá elég szorosan. Folyamatosan átkiabáltak az MSZPs ill. SZDSZes képviselők Sándornak különféle dolgokat. "Szar Gárda." "Utáljuk a Magyar Gárdát" és még ehhez hasonlók.

Sándor feldúlt lelki állapotban volt ugye. Csak sokadszorra figyelt fel arra, hogy miket is mondanak neki.

Odament az MSZPs képviselőhöz. Óva intette, hogy azért mégiscsak egy étteremben vannak, türtőztessük magunkat.

Nem hagyták abba, tovább ment a hepaj. Ekkor egy olyan kisfiús módon szópárbaj tört ki, Sándor leadott egy tarkóst. Kifizették a számlát, készülni mentek. Kifelé ugyancsak beszólogattak neki. Odament az MSZPs "kollegához" és ezt mondta. /idézek/ "Most mi megyünk el, de legközelebb ti fogtok." Ekkor beküldött neki 2db férfiasat az orrába. Hazamentek. Másnap reggel fél 7 kor hívta fel egyik ismerőse, hogy tudja-e. Felhívta Sándor figyelmét, hogy milyen cikk jelent meg róla az MTIn.

Azonnal bekapcsolta a számítógépet, felment a netre, és kiderült, hogy a hír teljes mértékben fals. Olyan szinten hozták le, hogy Sándor az étteremben üvöltözött, hogy ő egy Gárdista, hogy mernek ilyeneket mondani, és véresre verte az MSZPs képviselőt. Sándort a hír kapcsán sehol sem interjúvolták meg. / Utána lehet nézni /


Ez történt, ha valakinek nem világos, kérdezzen.

Remélem érthetően írtam le, későre jár. :)

/A kérdezőtől egy válasz jól esne./

2010. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!