Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a Deichmann-ban dolgozn...

Milyen a Deichmann-ban dolgozni, és mennyi ott egy eladó-pénztáros fizetése, milyen beosztásban kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott, vagy dolgozik ott, mi a vélemény? A kereskedelemben jónak számít ez a hely? mennyit kell túlórázni, és kifizetik-e azt?

2013. nov. 29. 00:39
 1/1 anonim válasza:
Én 5 évet húztam le a Deichmann-nál. Amíg ott dolgoztam, addig sokszor voltam úgy, hogy elegem van, ezt baromi nehéz csinálni (üzletfüggő, hogy egész napos a beosztásod - ez 12 óra -, vagy esetleg fél napot dolgozol majd - ez meg ugye 6 óra körül van). Figyelembe kell venni, hogy állómunka és eléggé megerőltető fizikai munka is. Itt nemcsak állni kell, mint más kereskedelmi egységben eladóként, hanem ha teszem azt, van egy átrendezésed szezononként, vagy nagyobb mennyiségű árut kapsz, akkor lehet, hogy az egész üzletet át kell pakolni, akár hetente többször is (ez nemcsak a polcokat takarja, hanem lehet hogy mondjuk az üzletben nagyon magasra is kell már árut rakni hogy elférjetek). Szintén bolt és forgalomfüggő, hogy mennyire nehéz egy-egy műszak. Valahol állandó a nyüzsgés, valahol meg vannak időszakok, mikor sokan vannak, de amúgy eloszlik a forgalom. Egy biztos: ez nem az a hely, ahol te csak kasszás leszel, hanem lehet, hogy egyik nap ugye pakolni fogsz, a másik nap árut töltesz, a harmadik nap te veszed át az árut, a negyedik nap kirakatot készítesz...ebből a szempontból elég változatos és élvezetes. Ha fizetésileg kérdezed a dolgot: az a véleményem, hogy a cég ad annyi juttatást természetben (plusz a túlóráidat ki is fizetik rendesen!!), hogy versenyre kelhessen bármely teljes munkaidős állás fizetésével, úgy, hogy aki eladóként dolgozik a cégnél, az lehet 20, 25 avagy 30 órás. Ja és még valami: követelnek elég rendesen, de ha teszed amit kell, a saját képességeidnek megfelelően, akkor nem lesz gond. Csak bírd fizikailag.
2013. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!