Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Karácsonykor milyen ajándéknak...

Karácsonykor milyen ajándéknak örülnek általában legjobban az emberek?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim szerint, a legjobban ilyen elektromos kütyünek örültek a környezetemben az emberek. pl.: monitor, számítógép, laptop, mobiltelefon, GPS,

Ti mit tapasztaltatok minek örültek a legjobban?



2013. dec. 3. 19:39
 1/6 Lipton18 válasza:
100%
Ez egyénenként változik, attól függ, kinek mi az érdeklődési köre, mire van szüksége.Bár tény, hogy sokan kérnek elektromos kütyüket.
2013. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én a könyveknek.
2013. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ja és egy luxussakkészletnek!


[link]

2013. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
minnél értékesebb legyen
2013. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugalomnak:)
2013. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemigen vettem karácsonyba sosem elektromos cuccokat (túl drágák), így inkább könyveket, azokat amúgyis drágállom általában magam megvenni, de nem rossz, ha nem kell mindig kölcsönkérnem meg könyvtárba mászkálnom.


Amúgy szerintem annak, ha személyes. Amit szeret, amivel kapcsolatban vannak közös emlékeitek, vagy sokszor megemlítette, hogy mennyire örülne neki. Bármi, ami mutatja, hogy ismered az adott embert, nem pedig csak választasz egy random dolgot.

2013. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!