Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislány akinek mindene...

10 éves kislány akinek mindene megvan, vajon milyen ajándéknak örülne karácsonykor? Férjem unokahuga.

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs valami, ami kifejezetten érdekli? Mondjuk az állatok, vagy szeret olvasni, ilyesmi… könnyebb lenne úgy tanácsot adni.
2011. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénznek mindenki mindig örül.Így ő azt vesz,amit éppen szeretne.



4 gyerkőc anyukája

2011. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajándékozzatok neki belépőt állatkertbe, ahová egy megbeszélt időpontban elviszitek. Vagy gyerekszínházba, vagy gyerekkoncertre, ilyesmi szerintem jó, mert abban a közös program is benne van, meg az időtöket is neki ajándékozzátok pár órára...
2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Táncra jár, balett féle.


A pénz nem személytelen? Olyan jó bontogatni a meglepit.

2011. dec. 21. 15:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez, ha most nem is, de elraktározom.
2011. dec. 21. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy örül a pénznek.Mikor már mindene megvan mit vennél?

Nekem a lányaim 14,11 évesek,de ígyis bajba vagyok velük.Nagyon nehéz már ilyen korba vásárolni,főleg ruhaneműt.ILyen korba már nagyon válogatnak.

Legjobban Laptop-nak örülnének,de arra meg nincs pénz!

Érintőképernyős mobil esetleg????

2011. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, elég nehéz ügy.
2011. dec. 21. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Én csak ötletet adtam,mert a lányaimból kiindulva már nem mernék nélkülük ruhákat venni.

Ami nekik tetszik néha nekem nen.S ami nekem tetszik néha nekik nem.

Így ez csak pénzkidobás.De vannak a bevásárlóközpontokba pl H&M és C&A-s ajándék feltötőkártyák.S annyit töltessz rá amennyit szeretnél.Elég helyes több fajta kártya létezik.S ő azt vesz rajta amit szeretne.

2011. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyszerű ötlet.:), kedves, hogy segítettél.
2011. dec. 21. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit és BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!
2011. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!