Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti milyen ajándéknak...

Kismamák! Ti milyen ajándéknak örülnétek Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Babával kapcsolatos dolognak, vagy ugyanolyan jellegű ajándéknak, amilyet máskor is kaptatok? Az egyik ismerősöm januárban fog szülni, neki kellene kitalálnom valamit. Köszönöm!
2012. nov. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő ajándékának ne legyen köze a babához,olyat vegyél,amivel bármikor máskor meglepnéd.
2012. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már megszültem, de ilyenkor már mindenki a bébivel törődik, és utána meg pláne. Szóval szerintem inkább olyasmit vegyél, ami személyesen neki szól, jól fog esni, mert magára most egy jó ideig nem lesz ideje.

Nekem egy barátnőm vett egy szép kendőt, mikor megszültem. Annyira örültem, hogy én is számítok :-)pedig a kisfiam a mindenem, mégis.

2012. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dec. 22-re vagyok kiírva, szóval nekem a legnagyobb ajándék az lenne, ha karácsonkor otthon lehetnék a családdal.

De komolyan inkább ne legyen a babával kapcsolatos az ajándék, azt kapja babanézőre, vagy majd add a babának. Neki pedig amit más esetben is adnál.

2012. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is jan-ban fogok szülni. praktikus ajándéknak örülnék, ami majd később fog kelleni. vagy könyvnek.
2012. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

November végén fogok szülni (remélem) és karácsonyra már lennék olyan állapotban szerintem, hogy bevállaljak egy masszázst, afféle lazítós, energiafeltöltős, kimozgatós masszázst, mert úgy elgémberedtem a több hónapos jobb meg bal oldalos alvásban, hogy már azt se vágom milyen a hasamon fekve. De örülnék valami olyan ruhának is amitől újra szexinek érezhetném magam. Valami extrán csini felsőt, vagy olyan nacit, amiben kisebbnek tűnik a fenekem. :)

Szerintem is személyeset vegyél a barátnődnek, sőt, szerintem gondolj a párjára is mondjuk valami finom borral, vagy ilyesmivel.

2012. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettetek!
2012. nov. 18. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Dec.28 ravagyok kiirva es bejelentettem h nekem konyv kell;))))
2012. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék semmiféle babás dolgot kapni se névnapra, se szülinapra se más alkalomra. A babás dolgok maradjanak meg a babnézőre, és a baba név- és szülinapjára. Nagyon örülnék könyvnek, vagy valami kényeztetős dolognak (masszázs, kozmetikus, színházjegy), ami engem kikapcsol, ami nekem szól. (2. terhességem)
2012. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!