Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkedtek idegen...

Ti hogy viselkedtek idegen társaságban? Hogyan tudnám legyőzni a félelmem?

Figyelt kérdés
Este találkozom barátommal, megyünk bulizni, és ott lesz az összes haverja. Először a barátomhoz megyünk, én meg még 3 haverja. Én tudom magamról, hogy csendes vagyok idegen társaságban. Engem nagyon érdekel mások véleménye, és nagyon a szívemre veszek mindent, ezért nagyon félek az estétől, hogy mit gondolnak rólam. Hogyan viselkedjek? Adjam magamat? Csak a barátomat ismerem( nem vagyunk nagyon régóta együtt )azon kívül a falu, a hely, haverok minden idegen. Barátomhoz is most megyek először.
2013. dec. 7. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy :) ne félj már, minden rendben lesz.


Azt csinálsz, amit akarsz, amihez kedved van. Ha keveset beszélsz azzal sincs gond. Ami zavaró az csak az ha feszengsz, ha nem vagy jól, ha agyalsz, hogy mit kéne, hogy valami nem stimmel ez meglátszik valakin. Ha egész este csöndbe vagy, de az arcod a mozgásod olyan, amin látszik, hogy jól vagy, szeretsz ott lenni, ha mosoly jön belőled, akkor tuti ezt látni fogják és egy kedves jelenség benyomását kelted majd így is.


De amúgy meg szerintem nyugodtan vállalj kockázatokat, ami még belefér nálad. Feszegesd a határaidat és semmi baj, ha hülyén jön ki: nevess vagy üsd el valami mókással. Csak ne feszülj be, ne fagyj le.

2013. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pretty_Fighter válasza:
52%

Hmm.. én is ilyen vagyok társaságban és mindig megjegyzik,hogy miért nem beszélek sokat? És minél többen megkérdezik,annál inkább zavar és annál inkább csendes vagyok.:D Szr ügy!

Ha buli lesz és lesz pia és iszol,akkor úgyis feloldódsz és akkor nem lesz ilyen gondod.:) Egyébként természetesen adjad csak magadat és jó szórakozást!

2013. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a saját baráti körömbe nagyon beszédes vagyok. Sokat beszélek, hülyülök, s szeretek a társaság középpontjában lenni. De ha idegen helyre kerülök, teljesen az ellentettje vagyok.
2013. dec. 7. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
az, hogy tudsz e hülyülni valahol az részben azon múlik, hogy vannak e közös történeteitek, ismered e az ottani dolgokat, ehhez kell egy kis idő. Persze te is beviheted és kikeltheted ott a te dolgaidat. Mindenesetre a bátorság az szép erény :).
2013. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!