Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez az új orosz mánia? és...

Mi ez az új orosz mánia? és nem csak a gyk-n. Oroszokkal járunk, oroszt tanulunk, oroszok érdekelnek sokmindenkit.

Figyelt kérdés

cikkek szólnak orosz sportolókról, az oroszok helyzetéről, ha vicceket nézel bejönnek orosz készítette videok. pletykaként hallottam már olyat, hogy politikai kapcsolatot akarunk velük a suliba is vissza fog jönni, mint nyelv.


mellesleg az oroszok így is maguk után tartják a magyarokat,-lenézik- nem értem miért "nyalunk nekik"


2013. dec. 15. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért van ekkora híre mert bele akarnak ugatni Ukrajna döntésébe. Mondhatni zsarolják őket

Minden nemzet maga után tartja a másikat, ez tény

Hiába vagyunk a Lengyelekkel nagy barátok, még sincs cikkezés róluk sose.. 10 évente legfeljebb

2013. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert már volt amerikai, angol, meg német mánia. Csak a nagyokkal érdemes foglalkozni. Az a menő.
2013. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem irritál, hogy nagy az arcuk, erre mi meg behódulunk nekik (is)olyan csicskák vagyunk :(
2013. dec. 15. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj, ha valaki szeret egy másik kultúrát. Tudtad, hogy japánban van HungaryCon? Ahol a magyar kultúrát kedvelő japán emberek gulyás levest főznek és ostort csattogtatnak. :) Ne keseredj el, nem mindenki kedveli az orosz kultúrát. Jómagam viszont pont a Japánokat kedvelem.
2013. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem behodoltunk nekink, hanem fuggunk toluk. Toluk jon a gaz.
2013. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!