Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék kimenni Oroszországb...

Texas Tex kérdése:

Szeretnék kimenni Oroszországba, jövőre nyaralni,2 év múlva pedig hosszabb távra, dolgozni. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik hasonló dolgot terveznek. Itt élő oroszok véleményére is kíváncsi lennék, hogy milyen lehet az élet odakint magyarként?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 21:44
 1/7 anonim válasza:
Tanultam kint. Mi érdekel konkrétan?
2013. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főként, hogy társalgási szintű nyelvtudással, faipari végzettséggel és tudással milyen lehetőséget kaphat kint egy Magyar, és, hogy melyik részen tolerálják jobban a "kissebséget" az emberek.
2013. szept. 26. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy hajós körutazáson Szentpétervártól Moszkváig. Közben megálltunk még néhány nagyobb városban. Azt tapasztaltam, hogy az emberek nem túl barátságosak. Szerintem az ország ázsiai részén jobb a helyzet, ott jobban elfogadják a kisebbséget is. Ha tényleg jól beszélsz oroszul, akkor nem lehet semmi baj. Fakitermelés főleg a tajgán van. Arhangelszk, Murmanszk, Szurgut, Sziktivkar, Uhta, Tomszk, ezek a városok fekszenek ebből a szempontból a legjobb helyen.
2013. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még eteket kihagytam: Hanti-maszijszk,Nyizsnyevartovszk, Leszoszibirszk, Krasznojarszk, Novoszibirszk, Irkutszk, Ulan-ude, Habarovszk, Vlagyivosztok, Uszurusszijszk, Uszty-Ilimszk, Bratszk, Abakan.
2013. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ezeket
2013. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Kint vagy már?
2016. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BitMiller válasza:
Azóta már meg is ették.
2019. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!