Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kecskemét mennyire élhető...

Kecskemét mennyire élhető város, összességében jó hely?

Figyelt kérdés

Mi az ami hiányzik a városból,és mi az ami nagyon jó?

Melyik városrészre érdemes költözni és melyiket kell kerülni?Milyen ott a közbiztonság?Van ott valami normális szórakozóhely ahova sok fiatal megy? Nem muszáj hogy olyan disco féle legyen,inkább ilyen beülünk beszélgetünk biliárdozunk és közben szól valami zene a háttérben jellegű dologra gondoltam.



2013. dec. 16. 13:36
 1/6 anonim válasza:
100%

Én a közelben lakok.

Szerintem viszonylag jó.Nem nagy város de mégis minden megvan.

30 km-erre lakok Kecskeméttől és szívesen megyek oda.

Nem egy ipari ,okádék város..Mint például Miskolc...

2013. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Hetényegyházát messziről kerüld el!

8 éve fizetjük, hogy betonozzák az utakat, de sehol semmi + cigányok

2014. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kecskemét lakom. A véleményem nagyon jó a városról. Közbiztonság megfelelő. Van sok szórakozó hely. A városnak ahogy szerintem minden Magyarországi városnak van rosszabb része pl. a praktiker körül. A város hatalmas fejlődéseken megy végig. A tömegközlekedés is javulóban van főleg hogy január közepétől itt lesz Európa legnagyobb hibrid buszával rendelkező flotta. Összességében egyre szebb és szebb és imádom.
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*flottája
2014. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szolnokon éltem 18 évig aztán 5 évig Szegedre jártam egyetemre most pedig Kecskeméten élek és dolgozom, így van összehasonlítási alapom. Szeretek itt élni, mert pont elég nagy, hogy minden legyen ami kell, de még szerencsére nem akkora mint Bp. A város nagyon jó irányban halad, rohamosan fejlődik úgyhogy (nem akarok politizálni, de akkor is) elismerést érdemel a város vezetése. (Szolnokon is szinte mindig kormánypárti polgármester volt, mégse jutott túl sokra a város...sőt) Kecskemét további előnye még, hogy földrajzilag is nagyon jó helyen van, Bp-re is könnyen és rövid idő alatt fel lehet érni (még busszal, vagy vonattal is), ha úgy alakul a munka. Összességében szeretek itt élni, jó hely.
2014. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AdUsZ válasza:
Hetényegyházáról nekem más a véleményem, a mi utcánk a csatornázás után az elsők közt kapott szilárd burkolatot, igaz ehhez kellett ,hogy a lakók mindegyike hozzájárult. A cigánykérdésről is más a véleményem ,szerintem bármely magyarországi település kiegyezzne ,ha csak ennyi szines lenne, mint itt. Én igazából 1-2 családott szoktam látni...rendszeresen a központban (nagy ABC környeke)
2015. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!