Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy Szeged...

Mit szólsz hozzá, hogy Szeged nincs benne Magyarország első 10 legélhetőbb városában?

Figyelt kérdés

Neo Fm rádióban hallgatjuk Bocskorékat, hogy Szeged nem került be a 10 legélhetőbb város közé.

Amúgy a Class Fm-et hallgatnánk, de nem jön be az online adás. Már hónapok óta baj van vele, de nem csinálja meg a Class Fm. :(



2012. máj. 30. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hmm, kíváncsi lennék, mik kerültek Szeged elé... az én szememben pillanatnyilag A legléhetőbb város (elcseszett tömegközlekedéssel, és lehetetlen átszállásokkal, de szeretem :))
2012. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik kerültek Szeged elé, de Szolnok a leg élhetőbb a felmérés szerint, Zalaegerszeg pedig a második.

Szeretem Szolnokot, de ha ez a leg élhetőbb város, akkor kíváncsi lennék a többire:(

2012. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

OFF

Zalaegerszeg mit keres a listán? :O

2012. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Maradjunk korrektek:

Idézet Takács Júlia, a CSR Hungary ügyvezető igazgatója tegnapi sajtótájékoztatójából:


"A legjobb 10 helyhatóság közé Szeged is bekerült, Zalaegerszeg, Debrecen, Kecskemét, Győr, Nyíregyháza, Békéscsaba, Kaposvár és Veszprém mellé."

2012. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szolnok???? vazze :D

bocs az ottaniaktól

2012. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Neo Fm hallgatói szavazhattak, hogy szerintük melyik a 10 legélhetőbb magyar város. Szavaztak, és Szeged nem volt benne.
2012. máj. 31. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor az egy "nem hivatalos" felmérés, ellentétben a CSF Hungary listájával.

Furcsa, hogy egy napon került nyilvánosságra, de gondolom a rádió -megtudva a másik eredményt- csinált egy saját felmérést, ami nem tekinthető hitelesnek.

2012. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Pedig ha reálisan nézzük a dolgokat, Szeged biztosan az egyik legélhetőbb magyar város.
2012. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
A Neo FM-et valszeg olyan városokban hallgatják, ahol más, értelmes dolgot nem lehet csinálni...
2012. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!