Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Berlin? Élhető város...

Milyen Berlin? Élhető város egy magyarnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tele van magyarokkal, szemelyesen ismerek 5-6 embert aki odakoltozott. ha tudsz nemetul es van valami ertelmes szakmad, amivel el tudsz helyezkedni, jo hely. igazabol akkor is, ha nincs, 'muveszek' gyujtohelye is (ilyen szemetbol alkoto hazfoglalo hippikre gondolj...)
2013. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szép város, az egyik legolcsóbb "nyugati" város Európában. Viszont a munkanélküliség elég magas, úgyhogy nem arra a legkönnyebb elhelyezkedni.
2013. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lacibb válasza:
Én egy pár napot töltöttem el ott, de nem bántam meg! Jófejek az emberek. Én csak angolul beszélek, de így is sokan szóba álltak velem :-D jókat lehet bulizni. Én azt mondom hogy mindenféle képp menj el, próbáld ki! Én most Angliában élek párommal, most jegyeztem el. Együtt kezdtünk el utazgatni, Canadaban is voltunk, menj ahova csak tudsz! Dolgozz, élj, láss világot amíg van rá lehetőséged :-) nekem ez a hely jött be a legjobban, kinek mi.
2013. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!