Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akit állandóan hülyének/csúnyá...

Akit állandóan hülyének/csúnyának titulálnak/tak az, hogy kezelte/kezeli?

Figyelt kérdés

Én a hülyét még régebben ragasztottam magamra, eleinte jó poén volt, de sajnos rám ragadt, és most már szabadulnék tőle, több kevesebb sikerrel.

Viszont sokan mondják hogy milyen csúnya vagyok, pedig szerintem nem, tény hogy nem vagyok szép, de azért csúnyának sem tartom magam, bár már kaptam pozitív visszajelzéseket is (nem egyet) de többnyire csúnyának mondanak, és nem csak a hátam mögött, ez viszont eléggé szarul esik.

Szerencsére többnyire lepereg rólam, vagy legalább is azt mutatom,hogy leszarom, de ettől függetlenül persze szarul esik, és nem szeretném ha én is annak tartanám magam aminek mondanak, de úgy érzem hogy kezdek ennek a határára kerülni,hogy elhiszem,hogy csúnya és buta vagyok.

Általában csak akkor kerülök a határára ha rossz kedvem van, alapvetően nem szokott ezen pörögni az agyam, de azért mégis ott van egy kicsit.

Akinek hasonló problémája van/volt, az hogy kezeli,hogy kezelte?


2013. dec. 16. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó úton haladsz afelé, hogy tényleg ne érdekeljen. Most is azt írod, hogy érdekel is, meg nem is, meg le is pereg, de néha rosszul esik. Persze, hogy rosszul esik, de szerintem ahogy egyre idősebb leszel, ennél jobban is le fogod szarni. Egyébként meg azok a buta emberek, akik a másikat így megalázzák. Szerintem jól csinálod, így tovább! :)
2013. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, egyenesen senki sem meri kimondani mindig utalásokat tesznek/tettek rá. Régebben én is a szívemre vettem, de már nagyon nem érdekel. Néha vissza szoktam szólni, hogy a sértegető is megszégyenüljön kicsit, de alapvetően nem szokott zavarni. A sértegetés a nagyhangú emberek fegyvere, hogy a saját hiányosságaikról eltereljék a figyelmet.

Jól írja az első válaszoló. Ahogy nagyobb és idősebb leszel annál kevésbé fog zavarni a dolog, és megtanulod, hogy csak olyan emberek véleményét fogadd meg, akik számára Te fontos vagy, vagy Neked fontosak. Addig is kitartást!

2013. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!