Ki a fontosabb?

Figyelt kérdés

Szerelem vagy barát?

illetve

Család vagy barát?


2013. dec. 19. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
nekem anyu
2013. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
Mindegyik egyformán de másféleképpen fontos. Olyan nincs hogy egyik fontosabb legyen mint a másik, persze barátnál azért lényeges a fokozat is, jó barát vagy legjobb barát.
2013. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Én magam.

Helyzettől függ. (Nekem anyám alkoholista, nagyon rossz kapcsolatunk van, igy előbb választanám a barátnőmet mint anyámat)

Szerelem vagy barát? Volt 4 szerelemem. És van egy barátnőm akinek a vállán kisirhattam magam ezek a szerelem után. Ergo= a barátnőmet választanàm.

2013. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanolyan fontos számomra a vőlegényem is, anyukám is, mindketten családtagok.

A barátnőmet is nagyon szeretem, de ő kevésbé áll hozzám közel hozzájuk képest. Azt nem mondanám, hogy kevésbé fontos, mert ugyanúgy számíthat rám.

2013. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

másképp



attól függ mikor...



a szerelmek jönnek-mennek, a barátok barátok maradnak, de azért a férjem fontos ugyanannyira, mint a barátnőm, csak másképpen...


Az én családom nem telepedik rám, indig segít, biztosítanak a támogatásukról..., pl amikor összeköltöztünk az akkor még barátommal, akkor anyu elmondta, hogy csak büszkeségből ne maradjak vele, ha baj van, akkor bármikor hazamehetek...

tehát a családom nagyon fontos, de nekem már van új családom is, amihez a férjem és a leendő gyerekeink tartoznak...



Tehát a kérdés béna...

2013. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Leginkább attól függ, hogy kinek van az adott helyzetben igaza. Sokan így fogják fel, hogy vagy ez, vagy az, de ténylegesen nagyon kevés olyan helyzet létezik, ahol nincs kompromisszum...
2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a szerelem mert jó tudni hogy van aki szerethetek, és azért érdekes ez mert a család az már megszokott, de egy barátnő mindig izgalmas dolog

21/F

2013. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a legelső a csalàd utànna w baråt majd a szerelem de a legfontosabb az letben a fèrjem, mert ő mindhàrom egyben!
2013. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ.


Egy pár hónapos, esetleg viszonzatlan, plátói szerelemnél fontosabb a több évtizedes igaz barátság. A szerelmemnél, aki a párom, a társam az életben, akivel egymás részévé válunk szinte, együtt éljük le az életet jóban, rosszban, közösek a terveink a jövőnk, akivel családot alapítunk, aki egyben a legjobb barátunk is, fontosabb és elsőbbséget élvez bármelyik baráttal szemben.


Egy családtag, szülő, gyerek, testvér, jó esetben fontosabb a barátoknál, de a családunkat nem mi választjuk, sajnos van, hogy olyan a viszony, hogy a barátok közelebb állnak és olyanok, mint egy választott család a valódi helyett.

2013. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Helyzettől é szituációtól függ. Nekem a párom. Lehet, más véleményem lenne, ha egy idilli családban nőttem volna fel, de mivel a vőlegényem úgy szeret é fogad el, ahogy vagyok, a családom meg nem, nyilván a vőlegényemet fogom választani, mert mellette érzem, hogy szeretnek.

Barát vagy család kérdésben dettó. A legjobb barátnőm jobban elfogad, szeret vagy ismer, mint a családom.

2013. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!