Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivan a mai fiúkkal, lányokkal?

Mivan a mai fiúkkal, lányokkal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már nagyon zavar, hogy a környzetembe lévő fiúk többsége vagy emos vagy már teljesen úgy néz ki mint egy lány. A másik pedig az udvarlás... már nincs semmi kedvesség( a rózsában már ne is reménykedjünk), most már annak a határán vagyunk, hogy azzal a szöveggel menjenek a lányokhoz,h.lefekszik-e vele. Meg hát a lányok... olyanok lettek, mint valami eszközök a fiúk számára, és ezt még élvezik is.
2009. nov. 25. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
én 20 éves vagyok és nagyon szeretnék gyermeket vállalni kb 5 éven belül... de ha nem fog változni a helyzet és a gyerekek egyre fiatalabb korukban és egyre nagyobb mértékben fognak elzülleni, elég erős visszatartó erő lesz a gyermekvállalástól...
2009. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Én 16/f vagyok, erős kiállás,sportos,jól öltözött, semmi emo , és ha lenne csajom akkor biztos kedves lennék vele, bocsa:D
2009. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, de nem értem pl. a lányoknak nincs egy pici tartásuk sem? A fiúk meg pont a férfias jellemvonásaikat torzítják el?

Én is gondolkodtam rajta, hogy ha az én gyerekem ilyen lesz, akkor mit csinálok, mert nem akarok egy r*banc vagy egy nem is tudom milyen b*zi kinézetű fiú anyja lenni. És ezt nem lehet szigorral sem megoldani, mert pl: én teljesen szabadjára voltam és vagyok engedve, de mégis erkölcsös ember vagyok...

2009. nov. 25. 19:50
 4/19 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: akkor te biztos kivétel vagy:D

Hál'isten, akkor még van remény... már találtam 2 embert:)

2009. nov. 25. 19:52
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
A lánynak ha udvarol az ember, az kiröhögi. Erre van igény, az ilyenekre. Aztán meg ide jön sírni, hogy veri a férje. Megérdemli.
2009. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Köszönjük ennek a m*csok médiának...

Amíg ezek nem voltak, másmilyenek voltak a fiatalok! (Nézd meg a huszonéves korosztály)

Egy "mezei" 17 éves fiú.

2009. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi volt a 60-as években? Beatles, hippik. A 70-es években trapézgatya, miniszoknya és funky, meg az ELP. A 80-as években jött a farmer és a gépzene, a 90-es években a rap és a hip-hop lett a menő, annak minden stílusjegyével, és azóta jöttek az emo, goth, vampire és társai, na meg a retró minden mennyiségben.

Mindig jöttek új stílusok, amik nagy divattá váltak, és amik el is tűntek hamar. Ilyen az emó is és a többi hasonszőrű. Az pedig, hogy az ember fiából-lányából kurwa/dzsigoló lett, nem a zenei korszak jellemzője, hanem az egyre elfoglaltabbá váló, és ezért a nevelésre egyre képtelenebb szólők felelőssége.

Aki nem a pénzt hajszolja, és szakít időt a gyerekére, annak nem is az fog bejönni, ha az első jöttment meg akarja dugni a klotyón.

2009. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Leszek a 3. kivetel. :)

19 leszek lassan, es habar megneveltek, sztem magamtol vagyok ilyen. Es egyetertek veled, orulet ami itt folyik..:S En is nagyon szeretnek nagy csaladot, sok gyereket (mi is tobben vagyunk), de ahhoz elobb kene talalni egy normalis ferfit. (Nem pedig vkit, aki fiunak vallja magat, de kivul-belul mas...) Na meg felek en is, hogy a gyerekeim nem fogjak orokolni a "szilardsagomat" (mm ezen a teren), es elkanyarognak majd olyan utak fele, amiktol a legjobban fogom vedeni oket...:S

Tisztelet a kivetelnek, mert biztosan (remelhetoleg) van! :)

19/L

2009. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát elég rossz lehet neked,h ilyen környezeted van :S Én egy emos fiút se ismerek,és olyat meg végképp nem,aki lánynak néz ki.Nekem még sose udvaroltak,de sokszor látok lányt és fiút úgy sétálni,h a lánynak rózsa van a kezében (ami szerintem egyébként csak egy "látszat" dolog,semmi jelentőssége nincsen,csak úgy mondom,h adnak még rózsát a fiúk).Olyanról se hallottam még senkitől,h úgy ment volna oda hozzá egy fiú,h lefeküdne-e vele.Nem unalmas még a dehülyékamaitinik-téma?Attól nem leszel intelligensebb,hogy hangoztatod,mennyire hülye mindenki.Komolyan mondom,naponta feltesznek egy ilyen kérdést...
2009. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom nekem ha lesz fiam, akkor 12éves korától rendesen kondiztatni fogom
2009. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!