Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet azokkal a lányokkal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azokkal a lányokkal/fiúkkal csinálni, akik előre elkönyvelnek?

Figyelt kérdés

próbáltam bizonyítani, elég keményen, majdnem egy éven keresztül, és mindenki látta, hogy nem az az egoista, önző szemétláda vagyok, akinek az elején tűntem.

végül nagyon keményen tönkretett, olyan indokkal, hogy olyan vagyok, mint amilyennek a legelején látott.

az összes barátja elfordult tőle, és most még ezért is engem hibáztat, hogy miattam, és milyen jól átvertem őket, direkt ellene hangoltam mindenkit.

szerintetek egy ilyen ostoba, nagyon ostoba hülyével mit lehet tenni? mindenki látta, csak ő számít nekem, és tényleg, tényleg nagyon más vagyok, mint amilyennek az elején hitt...

és most ő tönkretett a beteges feltételezésével, felszínességével és bűnbakkeresésével...

és most, hogy tönkrementem, ő azt mondja, megérdemlem... hihetetlen...


2011. szept. 14. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mentél te tönkre,csak viharvert vagy.Ilyen az élet.
2011. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, ezt tényleg nem érted. izomzat összeomlott, hányok, hullik a hajam, kirúgtak, megaláztak, minden ilyesmi, sajnos főként miatta, mert "hadjáratot" indított ellenem.
2011. szept. 14. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, épitsd vissza magadban a dolgokat, csak te segithetsz magadon.Fel a fejjel, csak pozitivan.
2011. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!