Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek a GYKhoz hasonló de...

Ismertek a GYKhoz hasonló de jobb minőségű oldalt, amit esetleg többen, vagy értelmesebb emberek is látogatnak?

Figyelt kérdés

Az itt feltett kérdéseimre sokszor semmilyen értelmes válasz nem érkezik. Van, hogy senki sem válaszol, vagy csak a szokásos gyűlölködés, okoskodás jön.


Nem az zavar, hogy vannak itt primitív emberek, nem veszem magamra, hanem hogy senkivel se lehet értelmes kérdéseket megvitatni.



2013. dec. 22. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs ennél jobb..csak gyenge utánzatok vannak.
2013. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs itt annyi hülye és ez a legjobb!
2013. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen ironikus, és egyáltalán nem meglepő, hogy itt is ugyanez van.
2013. dec. 22. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg fórum van, ahol a világ vezetői, vállalkozói, CEO-i, tudósai vitatnak meg érdekesebbnél érdekesebb cikkeket és gondolatokat. De nem ilyen kérdezz felelek módszerben. Ez a rendszer nagyon béna.
2013. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért zavarta a kérdezőt, hogy töröltette azt a hozzászólásomat: ha tőlünk kérdezi, ő sem okosabb nálunk?

Mert gondolom, hogy ő töröltette ezt a hozzászólásomat!

Az ő kérdése sem kevésbé sértő ránk nézve azzal, hogy már kapásból az itt levőket mind idiótának nevezi!!!!!

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "senkivel se lehet értelmes kérdéseket megvitatni" véleményed arra utal, hogy nem is céljainak, szabályainak megfelelően használod a GY.K.-t. Ez nem fórum. Érdemes lenne a lap alján található "GYIK"-et és "Szabályzatot" (amelyeket regisztrálásod alkalmával elfogadtál), újra elolvasnod.


Ha most sem kaptál – szerinted - megfelelő válaszokat, akkor annak oka a kérdésed. Annyit róla, hogy "...mondhatta volna szebben, kis lovag...).


Én még nem is kérdeztem itt, a GY.K.-n, de nagyon sok választ találtam már, amelyek egy része egy-egy alkalommal volt segítségemre, de jó része folyamatosan, életem végéig hasznosítható.

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!