Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kell azt szépen kifejezni...

Hogy kell azt szépen kifejezni, ha pl. vmi olyan történik a családban, amit nem szeretnék pl. egy tanár orrára kötni?

Figyelt kérdés

Tehát pl. meghal vki, vagy magánéleti problémáink vannak.

Családi problémákkal szokták ezt kifejezni, vagy mivel?

Előre is köszönöm.



2013. dec. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen helyzeteket mindig elintéztem annyival, hogy "családi okok miatt". Ha tovább kérdezősködtek, akkor megmondtam, hogy "elnézést, de erről inkább nem szeretnék beszélni", utána nem kérdeztek többet.
2013. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan, "Családi okok" ezzel mindent ért a tanár,persze amelyik értelmesebb,és nem faggatózik.

Amelyik meg megteszi,mint az első mondta,közlöd vele udvariasan hogy nem az ő dolga.

2013. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen, ezt kerestem én is, mert a probléma szó olyan fura volt nekem. Csak szerencsére még nem kellett ezt használnom az életben.
2013. dec. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!