Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amiota megvan a diplomam...

Amiota megvan a diplomam egy-ket nem diplomas baratom elkerul engem? Lehet, hogy en vagyok az oka? Vagy csak kisebbsegi erzesuk van?

Figyelt kérdés

Szerintem nem adtam nekik okot ra. Szinte soha nem beszeltem nekik az egyetemrol. Bar a diploma osztora meghivtam oket... Lehet, hogy ezert lettek mergesek.


Valakinek van hasonlo tapasztalata?


2009. nov. 26. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
* bocsanat a hibakert es ekezetekert, gyorsan irtam es az ekezetes betuk hianyoznak a billentyuzetrol...
2009. nov. 26. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szia, szerintem kerdezd meg a barataidat. Ugy a legegyszerubb, nem gondolod? A valaszt mi honnan tudjuk szerinted?
2009. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ők akkor nem is igazi barátaid, csak olyan haveri szinten lehettek, és biztos féltékenyek.
2009. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi tapasztalatom van, hogy most 3 éves okj-ra járok, ahol mindenkinek ez az első szakmája érettségi után. Én előtte egy évet lehúztam egyetemen és jelenleg is egyetemre járok mellette ezért kb a fél osztály utál. Van aki azért, mert neki nem sikerült bejutnia oda ahova nekem és van aki azért mert az egy évem után elfogadtattam pár tárgyat amit már elvégeztem, ezért kevesebb órára kell bejárnom, mint nekik.

Nem igazán tudok mit kezdeni velük. Ritka sz*r érzés, hogy ki vagyok közösítve, de próbálok nem foglalkozni vele.

2009. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Probaltam mindkettot hivni (+msn) de nem veszik fel es nem hivnak vissza :(. Egyebkent eleg joba voltunk, es nekem nagyon rosszul esik, hogy olyan szinten elkerulnek hogy el se tudom oket erni... Mar arra is gondoltam, hogy valami bajuk lett de ennek kicsi az eselye mivel ok bar ismerik egymast, nem a legjobb baratok.


Egyebkent a fo kerdes az az, hogy valakinek volt e hasonlo tapasztalata, mivel azt se zarom ki hogy csak kepzelodom (bar azert valoszinutlennek tartom ezt a verziot)....

2009. nov. 26. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt hasonló tapasztalatom.

Amíg nem találtam munkát, addig minden oké volt egy ismerősöm (neki sem volt akkor éppen munkája)és köztem.

Majd neki - bár rövid időre sajnos, de - felvették egy helyre, abban az időszakban ő éreztette velem, hogy ő már előrébb jutott, előrébb van picit. Hiába kerestem, elkezdett lenézni, átnézni rajtam.

Majd amikor elküldték, akkor vissza "lesüllyedt" az én szintemre, hogy szóra méltasson...

Majd mióta nekem lett állásom, neki pedig sajnos még nincs, azóta ismét távolságtartó lett.


Szerintem az emberekben nagy a presztízs-féltés, illetve ha valaki sikeresebb, akkor a barátnak VÉLT személyek eltávolodással fejezik ki irigységüket, leplezik kisebbrendűségi érzéseiket (amire nem feltétlenül lenne okuk manapság).


Nekem nagyon rosszul esett az, amikor barátnak hitt személy távolodott el csupán arra alapozva, hogy éppen ki dolgozik közülünk... Én nem ez alapján választok barátokat (ismerősöket). Mert akkor naponta lehetne cserélni őket...

2009. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, néha van úgy, sőt sokszor, hogy a másik emberről képzelünk valamit, hogy haragszik, vagy utál, és ezt szinte rá vetítjük, akkor aztán úgy állunk hozzá, "én is utálom, mert ő is utál engem," és a vége az, hogy rosszra fordulnak a dolgok. Inkább menj oda, mosolyogj, próbáld rávetíteni a magad barátságát, és meglátod, mi lesz. Legfeljebb ha már biztosan látod, hogy semmi, akkor vállrándítás, odébbállás. Nem kell eröltetni ami nem megy, hadd folytassa a maga útját tovább, te meg a tiédet.
2009. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!