Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek Cortezt érdekelte...

Szerintetek Cortezt érdekelte valaha Edina Reni előtt? Vajon miota, és hogyan szeretett bele Renibe? És vajon ricsi miotatudja és miért nem mondta el Reninek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
He????? Ezek meg kik????
2013. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Szent Johanna Gimi cimü könyv szereplői. :)
2013. dec. 25. 23:38
 3/10 anonim válasza:
Én még csak most olvastam ki az első részt.:D De imádom*.* Amugy szerintem cortez ugy szerett bele Renibe mint reni cortezbe.:) Szerelem első látásra.:) Ricsi szerintem meg úgy tudta meg mint Virág hoy mióta tudta ricsi azt nem tudom csak kiderült mint virág és reni estében.:) Mert nem akarta hogy megtudja mert mivan ha neki Cortez nem tetszik és k9röhögivagy valami meg nem akarta a legjobb barátját elárulni.:) Lehet hogy egy Cortezenek egy kicsit meg tetszett Edina de nem úgy mint Reni és csak TETSZETT és csak KICSIt.:D Szerintem.:)
2013. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerintem Cortez soha nem érdeklődőtt Edina iránt akkor járt volna vele... Edina a tipikus "mindenkivel járok" lány.


Szerintem Cortez azért szeretett bele Renibe, mert Ő nem olyan lány volt, mint a többi... Igaz Kinga és Virág sem olyanok voltak, de Corteznek Reni tulajdonságai és jószívüsége tetszett... És szerintem az első részben már tetszett neki!:D

2013. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az utólsónak is iagaza van.:D
2013. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Meg ez is eszembe jutott most:D "Mozi + pizza lánybol rengeteg van. Nekem könyvesbolt + palacsinta kell." Ez annyira aranyos.:)):D
2013. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne egy Cortez a valoságba is.. :)
2014. jan. 1. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát.... annak én is nagyon örülnék!;) <33333
2014. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na hat igen:/ jo lenne egy Cortez.:)
2014. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eléggé késői a válaszom, de nem baj :)

Volt a valamelyik könyvben, vagy a klauzban, nem tudom, hogy Edina is felkeltette Cortez érdeklődését, de Cortez nem bírja azokat a lányokat akik csak őt akarják, és el akarják

rángatni a barátai mellől, meg Edina csak vele akart moziba menni, senki mással, és Corteznek ekkor lett elege :D Szerelem első látásra :) Az utolsó osztálykiránduláson mondta Cortez, hogy az ő első napja szeptember 8.a volt És akkor már ismert mindenkit, ezért csak egy emberről szólt, na szerintem itt szeretett bele! :)) Ricsi lehet, hogy először csak megérezte, de utána beszéltek róla, hogy mi a szitu :D

2014. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!