Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem idézeteket...

Ajánlanátok nekem idézeteket az újonnan készülő tetoválásomhoz?

Figyelt kérdés

A gerincemre szeretnék, egy kicsit hosszabb, apró betűs, életszerű tetoválást készíttetni. Már van egy feliratos tetoválásom (is), az angol nyelven van, de véleményem szerint nem a nyelv számít, hanem a jelentése. Elég nehéz időszakot élek meg most az életben, főleg család terén, főleg küzdésről/küzdeni akarásról szólóak érdekelnének, de minden életszerű idézetet szívesen fogadok.

Köszönöm szépen! :)


2013. dec. 26. 17:44
 1/3 anonim válasza:

- “Úgy álljunk meg az életben, akár a sziklaszírt a tengerben; ne engedjük, hogy a szüntelen hullámverés megingasson bennünket.”


- “A megpróbáltatás olyan, mint az erős szél. Mindent letép rólunk, ami letéphető, tehát olyannak látjuk magunkat, amilyenek valójában vagyunk.”


- If the crocodile ate the enemy does not mean that it became your friend. (Goethe)

/Attól, hogy a krokodil megette az ellenséget, még nem a barátod./


Személy szerint én ezt kedvelem a legjobban : Don't be afraid to take a big step if one is indicated. You can't cross a chasm in two small jumps.


Ne féljünk nagyot lépni, ha ez tűnik szükségesnek. Két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon.



Remélem azért tudtam segíteni! :)

2013. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon szépen köszönöm :)
2013. dec. 29. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt is egy: "Bolond az, ki mások gondolatait varratja magára."
2014. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!