Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költözés külföldre, de hova...

Költözés külföldre, de hova érdemes?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kimenni külföldre,ott élni,dolgozni.

Hova lenne érdemes menni ahol "biztos" hogy találunk munkát?

Férjem hegesztő,én gyesen vagyok a kislányunkkal.

3,5 millió a keret.


2013. dec. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba az országba, melynek a nyelvét beszélitek. Anélkül kockázatos, és szinte biztos bukás lesz a kaland.
2013. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elso jol irja,amelyiknek a nyelvet beszelitek. Nem eleg azt mondani,hogy a takaritashoz nem kell: az ugyintezeshez igen. Tudsz bankszamlat nyitni, szallast keresni, a gyereket oviba/iskolaba beiratni vele kapcsolatban a pedagogusokkal kommunikalni?

Sajnos a kinti elet nyelvtudas nelkul nem megy,foleg gyerekkel, mert a kinti magyarok a face-en informaciot mindig adnak, de senki nem megy el veletek ugyintezni,mert neki is van dolga.

2013. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Angolul tudunk.

DE inkább arra értem a kérdés hogy hol nem telített a bevándorlókkal az ország,város?Pl London,Anglia már nagyon tele van,oda nem éri meg már kimenni információink szerint.

Pl Kanadában úgy tudjuk támogatják a magyarokat..nekem még Hollandia jutott eszembe.

2013. dec. 28. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pl. Németország elég jó hely, oda is lehet menni... és nincs úgy tele bevándorlókkal, mint Anglia.
2013. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kanadába nagyon nehéz munkavállalási és letelepedési engedélyt kapni. Az elmúlt években rettentően megszigorították, pláne olyan országoknak, mint Mo. Ha sikerül akár több év után is megkapni, akkor is ott még további papírok, engedélyek sora vár. Mint pl. új jogsi, iskolai végzettség...stb, mivel semmit nem fogadnak el az EU-ból. Anélkül pedig képtelenség munkát találni.
2014. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!