Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiatalok miért nem szeretnek...

A fiatalok miért nem szeretnek színházba járni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 19:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mellesleg tudom, ez megint csak nem vidék, bár ki tudja, de Pesten megindult egy kezdeményezés, amivel ötvözik a színházat a mozival, de ez se rég indult:

[link]


Engem az ár mellett az is akadályoz, hogy sajnos jelenleg olyan az életem, hogy nem tudok annyira előre tervezni, amennyire előre meg lehet venni a jegyet, nem tudom, mikor fogok ráérni, nem jön-e közbe valami (betegség, esküvő, ahova meghívnak, vagy munka, amit nem halaszthatok). Jó lenne, ha a mozihoz hasonlóan lehetne szervezni, akár 1-2 napra előre, akár aznapra, és nem csak a legdrágább jegyek maradnának meg, és jó lenne, ha egységesebbek lennének a jegyárak, mint moziban.


Szeretném megnézni a Don Giovannit, a Carment, a Don Carlost, a Velencei kalmárt, a Padlást harmadszor (az egyik kedvenc darabom), a Képzelt riport is kimaradt eddig, alig játsszák, amikor meg játsszák, nem tudok elmenni, és drágák a jegyek. És még sorolhatnám, de se időben se pénzben nem tudom kigazdálkodni. 79500Ft nettó fizetésből erre már nem telik.

2010. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De a disco-k meg tömve vannak,az hogy lehet?Gyakran több a belépő,mint moziba,vagy színházba
2010. márc. 28. 14:06
 23/27 anonim válasza:

imádok :D

16/L

2010. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
tegnap néztem meg a macskákat..kivételesen valaki meghívott,különben nem tudtam volna megvenni..amúgy meg,én soha nem megyek olyan helyre szórakozni,ahol belépő van!Kivéve ha meghívnak..
2010. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a színházat.
2010. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én F.25 vagyok, még fiatal, és voltam fiatalabb is,bevallom sosem kötött le a téma. A színház egy letünt korszak terméke, a szórakoztató ipar akkoriban még csak azon a szinten volt. Lehet hogy színjáték terén, emberi munka terén több,de a mai kornak már szerintem nem felel meg,az ujabb generációk lassunak, szimplának, érdektelennek,stílustalannak tartják a gyorsabb tempojú multimédia termékekhez képest amik az utóbbi évtizedekben jelentek meg.Más az izlés,más a dolgokhoz való hozzáálás,mások az igények. Ez olyan kb. mint mért járnak már csak olyan kevesen lovaskocsival manapság, mért TGV-vonattal száguldanak. Csak,mert az sok szempontból korszerübb,és célszerübb. Egy mozi is sokkal célszerübb átható szórakozáshoz szerintem legalábbis mint egy színházi előadás. Sokkal látványosabb,érdekesebb.
2010. okt. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én szeretek. 13/L
2011. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!