Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pozitívumnak lehet mondani,...

Pozitívumnak lehet mondani, hogy az emberiség már több, mint hét milliárd ember?

Figyelt kérdés

Valójában egy tini korú szexuális életével kapcsolatban tett válaszomra tették fel nekem ezt a kérdést. Érdekelne, hogy örülnöm kellene-e annak, hogy már több, mint hét milliárdan vagyunk a földön. Szükséges-e az, hogy az emberek ennyire szaporodjanak, vagy jobb volna, ha a szex, csak sokkal, sokkal kisebb mértékben szolgálná a szaporodást és szinte száz százalékban csak az örömszerzést szolgálná?

Engem idiótának neveztek itt azért, mert örömnek gondolom a szaporodást is.


2014. jan. 1. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem túl sok figyelembe véve a Föld határait.
2014. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a föld szempontjából elég káros:(

Szerencsétlen földanyánkat megöljük ha így fojtatjuk...

2014. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ez még mind semmi, ugyanis míg Afrikában egy ember, addig Magyarországon két ember.
2014. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindenképp negatívum...amúgy csak a harmadik világbeliek ilyen szaporák, köztudott, h a fehér ember fogyatkozik ugyebár...szóval sztem nem, egyáltalán nem jó, h ennyien vagyunk!
2014. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy 2 milliárdnál meg kellett volna állni

őseink még tudták a tuti módszert mert minden háborúban szépen fogytunk + egyszerű influenza is tizedelni tudta a lakosságot


van egy olyan rész natgeos azt hiszem "mi történne ha...."

2014. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy a természet mindent önmagától szabályoz, hiába van az embernek tudása, hogy megakadályozza a betegségeket, járványokat. Bizonyos természeti csapások ellen talán kis mértékben képesek vagyunk védekezni, de az emberiség túlzott elszaporodása néhány másodperc alatt radikálisan tudna csökkenni. Szabad-e mégis az emberiségnek beleavatkozni a természetes szaporodásba, például Kínában csak egy gyereke lehet egy házaspárnak? Lehet, hogy ilyen hét milliárd feletti létszám után világszerte megpróbálják az emberek korlátozni a szaporodást? Szabad-e azt mondani, hogy bizonyos emberek szaporodhatnak, míg mások, akik többen vannak, azok nem? Talán az emberiség bizonyos csoportjának már van eszköze, hogy mesterségesen korlátozhat bizonyos népeket a szaporodásban? Akár az életkorát, akár a fajtáját tekintve?
2014. jan. 2. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Van igazság abban,amit mondsz de a születésszabályozás a túlélésünk feltétele.

Vagy hagyjuk a természetet szelektálni(a betegek,gyengék meghalnak)vagy nem szülünk gyereket.

Ráadásul az ember így is elég pusztítást végez nem kell belőlünk több.

2014. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl sok és egyre több lesz. Az eddigi "szabályozások" (járványok, háborúk) egyre hatástalanabbak, hiszen nagy háborúk már nincsenek és úgy tűnik nem is lesznek, az orvostudomány oltásai visszaszorítják a betegségeket is, egyre több élelem jut stb...

Nagy gond lesz ha valahogy nem állunk le.

2014. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!