Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan züllött ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan züllött ez az emberiség és csak kívülre megy nevelés vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Minap hallom veszekedni a húgom és anyám. Tudni illik, hogy a húgom 15 éves és átment rajta a fél város, ha nem az egész. Most felhívna egy fiút a lakásra "beszélgetni" anyám lekurv@'zza, mert hát az, erre azt mondja húgom, hogy dehát te is szexeltél tizenéves korodban xy-al (aki nem az apám), de hát akkor még egyedülálló volt meg fiatal...


Most komolyan mindenki ekkora repedtsarkú rib@nc? Akkor mi a ráknak nevelik az emberbe, hogy egy partnerrel végig az életen a normális? Bort iszik és vizet prédikál... Tanul jól és legyél sikeres ha már nekem nem jött össze... Tanulj meg egy nyelvet, amivel állítólag sikeres lehetsz, de én sosem tudtam megtanulni...

Mondjátok meg az őszintét, hogy nálatok hogyan megy, nem akarok tovább burokban és hazugságban élni.


2012. febr. 21. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nézd...A sex egy jó dolog, csak nem játék és nem hülyéknek való. Következménye van! Abban semmi rossz nincs, hogy két ember szeretne élvezni, csak sokszor az egiyk fél sunyít, hiteget, erőszakoskodik, kihasználja a másiakt stb... És ez benne az ocsmány.

Te hallgass magadra és senki másra! De ne ess abba a hibába, hogy másokra nem figyelsz oda!

Anyukád biztos megbánta, amit tett, ezért ilyen.

2012. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert a húgod nem egyedülálló és nem fiatal?
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és szerinted ez helyénvaló?
2012. febr. 21. 21:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Belém sose nevelték, jött magamtól. Mármint a vízivás.
2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki tinédzserként lefekszik 1 valakivel attól még nem lesz ribanc, de a húgod az elmondásod szerint az.

A normális relatív: földrajzi helytől, kultúrkörnyezettől, társadalmi rétegtől, vallásosságtól stb.-től függ. pl. az én apám azt szeretné ha egyszerre 4-5 csajt hülyitenék, de nekem 1 is elég

"A tanulom jól..." duma pedig dicséretes ha azt vesszük ebben a butuló világban

2012. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*tanulj
2012. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem egy valakivel, hanem aki csak szóba jöhet azzal lefekszik...
2012. febr. 21. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ennek a kerdesnek semmi ertelme. Nem mindenki egy repedt sarku ribanc. Csak sokan azok. Nem tudok neked segiteni de ertem h ketsegbe vagy esve.
2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az az 1 az anyukádra vonatkozik, mert a írásodból az derül ki
2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mivel nem oszt meg velem semmit és ez is véletlen derült ki... hát
2012. febr. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!