Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben? 3.5 milliárd nő közül egyre valószínűbb, hogy senkinek sem jövök be, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Elvileg ez lehetetlen, de tényleg így van, eddig kb. 10 ezer nőnél próbálkoztam, mindegyik elutasított, folytatom tovább, most ilyenkor mi van?Létezik, hogy valaki senkinek sem jön be?Elvileg minden nőnek más az ízlése, tehát közel 10 ezer ízlés közül senkinek nem jöttem be, azért ez nem akár mi, hihetetlen milyen válogatósak a nők, egyszerűen fűzhetetlenek, mindenre húzzák a szájukat.
2012. jan. 2. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon fos vagy vagy ribancokat fogsz ki vagy túl fullos bigéket....
2012. jan. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gondolkodás módodon kell változtatnod...alapból úgy mész oda hogy "áh úgy is vissza fog utasítani de azért megpróbálom" és ezt a nők az első másodpercben levágják úgy hogy még 1 szót sem szóltál mert látszik a járásodon,testtartásodon...úgy menj oda hogy férfi vagy és kell neked az a nő és megfogod magad szerezni
2012. jan. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ideje elmenned egy prostihoz. Nem viccelek. Nincs önbizalmad, olyan nincs hogy ne tetszél senkinek, vagy az igényeid túl nagyok ahhoz képest hogy milyen vagy.
2012. jan. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Selim a trolloló ***** válasza:
Szerintem egy hajléktalannak kellenél,de most nemazért.
2012. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Tudod mit, Süni? Akkor b@szd meg a fűnyíródat!"
2012. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mégis hoyg sikerült 10 ezer nőnél bepróbálkozni, áruld már el?
2012. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Regisztráltam az összes társkeresőn, kivétel nélkül írtam mindenkinek személyre szólóan a profilja elolavsása után, mindenkinek 16 - 30 éves korig, nem írt vissza senki, SENKI! egyik magyar társkeresőn sem.Élőben is rengeteg szórakozó helyen voltam, az egyedül lévő csajoknál bepróbálkoztam, táncoltam velük, elhajtottak.Évek alatt jött össze ennyi.
2012. jan. 2. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:

jóh, 10 ezer nőnél tuti nem próbálkoztál, ez kamu:DD kissé eltúlzod.

és igen, hát itt hozzáállásbeli gondok is vannak.

plusz ha tényleg olyan csúnya vagy, akkor az, hogy odamész az utcán egy lányhoz, nem járható út a számodra. neked inkább úgy kellene ismerkedned, hogy először a személyiségedre derüljön fény. ha azt valaki megszereti, utána a külső igazából már csak másodlagos vagy harmadlagos. ezért lenne jó neked az internetes ismerkedés. de ne a társkeresőoldalas, hanem az ilyen ifjúsági honlapokon, pl hotdog.hu. anno én is ott szereztem az első barátom, bár nekem nem a külsőmmel van baj, csak nagyon félénk voltam.

2012. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jah és ne tegyél ki magadról képet... akkor nem ijednek el a külsődtől, ha tényleg nem vagy valami vonzó, bár én azért ebben kételkedek, hogy olyan csúnya lennél. de lehet, hogy az írásaid túl letámadóak.
2012. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg a külsőd miatt hajtanak el vagy egyébb problémák vannak
2012. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!