Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tud (tátok), hogy a klimaválto...

Tud (tátok), hogy a klimaváltozás enyhitésének érdekében, az európai unio által adott kibocsájtási engedély alapján, eltusolva,2013 november vége óta, mérgezik a levegőt?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy Budapesten olyan levegőt szívtok most, amibe, egy újonnan kifejlesztett vegyület, valami kloramafáttal dúsitott szénmonoxid és valamilyen benzol alapú végtermék, mindazon túl jódozott jégkristály van összekeverve. Ezt egy régi motoros, valószínüleg Cessna, vagy hasonló típusú, a honvédség tulajdonában lévő repülőről szórták szét a III. és a II. kerületben valamikor november végén az egyik éjjel kb 3 óra körül, mikor mindenki az igazak álmát alussza, :-/ minden előzetes hír és média bejelentés nélkül. Azért van ilyen furi szag, azért köhögcsélnek és fulladnak mostanában az emberek és azért van ilyen köd is, mert ez a mellékhatása. Lehet, hogy jó a klimaváltozásnak, dehogy az embereknek nem az tuti. Mit szóltok hozzá? Frankó mi??

2014. jan. 3. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is titokban tartják, te leleplezted a mocskokat!
2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez egy kamú én is hallottam róla már a neten.valaki fa**án élvezkedik biztos.d*göljön meg az ilyen cég,vagy ember!!
2014. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért csak a III. és II. kerületben?

Máshol nincs baj a klímával? :)

2014. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez hamu és gyémánt! hülyeség!!!!De rég hallottam már ezt a számot, na megyek és meg is hallgatom!:)
2014. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként,ha tényleg ne adj isten igaz, a 2 és 3 kerület pont ideális arra, a jó levegő és széljárás miatt,hogy az összes többi kerületben gond nélkül lazán szétterjedjen.Ám ugyanakkor nem hiszem,hogy ilyen mocskos dolgot mernének bevetni.Egy biztos,hogy pont a zsidók úgy félnek a haláltól, mint a kisegér az elefánntól. Mindent képesek lennének elkövetni annak érdekében,hogy ne kerüljenek újra a hullazsákba ezt elhihetitek, áthágva minden egyezményt, szabályt és bárminemű törvényt, amit szintén csak ő nekik köszönhetünk világszerte.
2014. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt tudtad,hogy nem árt elvégezni az általános iskolát,akkor nem hiszel el mindent?
2014. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Es te ezt honnan tudod vagy tudtad meg?
2014. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A közértben hall ezt azt az ember. Volt már számtalan eset a világtörténelemben, ami szigorúan titkos minősítést kapott és sohasem derültek ki a dolgok,vagy csak 100 évvel később,mit csodálkoztok ezen?????? Ugysem tudja senki sem bebizonyítani, kár a pánikért és főleg kár a topikért xerintem!
2014. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ba*meg inkább köhögök és veszek rá valami jó gyógyszert,minthogy elvigye egy jégeső,vagy orkán a házamat nem? hát ba*meg ilyen hülyéket még nem láttam! ti egyre abnormálisabbak vagytok emberkék!
2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja pont erre megy ki a játék. Két legyet ütnek egy csapásra ba*szod erre nem gondolsz. Gazdagszik a gyógyszeripar is és a klimaváltozás is vagy csökken,vagy nem, nézd ennek is két oldala van, vagy megpusztulsz, vagy nem. A kis emberek rohamozzák a gyógyszertárakat a lóvé dől, kell még valami. Igy is megpurnyadhatsz,meg úgy is, de az igazságot sohasem fogod megtudni. Tényleg milyen marha jó. Szerintem is szavazzuk meg, hogy legyen még egy kör, izlik nekünk.
2014. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!