Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten utcazenéléshez...

Budapesten utcazenéléshez milyen engedély kell? Kell érte fizetni? Terület használati engedély kell? Nő vagyok, nem akarok konfliktust senkivel.

Figyelt kérdés

Mivel régóta nem találok munkát, arra gondolta, utcazenélek, hangosítás nélkül, akusztikus gitár + ének, és meséket is felolvasok. Kell ehhez engedély?

Belvárosban lakom, és látom, hogy sokaknak biztos nincs engedélye, de van, akinek biztos van, mert relatíve komoly technikával vonulnak ki. Elektronikus hangszerek, hangosítás, mint pl. a Nyugatiban a japán operaénekes pasi, vagy több más helyen. Viszont én egyedül lennék, technika nélkül.


Sajnos régóta nem találok munkát.


2013. okt. 1. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Épp ma olvastam ezt a cikket,szerintem hasznos lehet: [link]
2013. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!