Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi hasznosat és/vagy szórakozt...

Mi hasznosat és/vagy szórakoztatót tud csinálni az ember budapesten ha van egy teljes hete program nélkül?

Figyelt kérdés
Minden ötlet érdekel.
2014. jan. 4. 13:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Az egy hét mától kezdődik. Éjjel, nappal.
2014. jan. 4. 14:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a pénz :) Én mondjuk elég jól elütném itt az időt ha lenne egy munkamentes hetem, de olyankor általában hazamegyek. Mondjuk azt feltételezve hogy napi pár ezret azért elkölthetnék és itt kéne lennem egy hétig:

-elmennék legalább kétszer fürdőbe, akár éjszakai fürdőzésre (rudas, széchenyi, vagy egyéb)

-kimennék futni is párszor, erre híresen jó hely a margitsziget de van még pár

-egy túra a hegyekben a budai oldalon

-egy jó koncert, egy hét alatt biztosan van olyan fellépő akire elmennék

-egy-két jó hamburger, vagy bármilyen street food ami otthon nincs

-és kb. el is telne ezzel a napok nagy része, még egy-két nevezetesség amit eddig nem láttam belefér

-elintézni- és vásárolnivalók, amit otthon nem lehet, attól függ van-e épp ilyen

-üres időben bármilyen ingyenes kultúr izé ahová csak beülsz és hallgatsz

Ennyi.

2014. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!