Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell olyan képet szerkesz...

Hogy kell olyan képet szerkeszteni, amin mondjuk ugyanaz az ember többször is szerepel?

Figyelt kérdés
milyen programmal,és ha valaki tud segíteni azt is elmondhatná,hogy kell!

2013. aug. 30. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hallotal photoshop rol?
2013. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

"hallotal photoshop rol?"


Hát az áráról? Ingyenprogramokkal is lehet, legfőképpen a Gimppel. De a program önmagában kevés, érdemes alaposan előkészíteni a terepet, ha jó eredményt akarsz elérni.

Egy módszer, régebben írtam valakinek:

[link]

2013. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt ha mr feltelipetted a gepedre ki lehet cselezni nem kerul penzedbe
2013. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Persze, csak minek, ha egy ingyenes, jogtiszta programmal is ugyanolyan jól megoldható?
2013. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor old meg paint el
2013. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Aki nem akar érteni a szóból, az nem is fog. Neked a jogtisztaságról azonnal a használhatatlanság jut az eszedbe. Oldd meg Painttel te, ha csak odáig jutottál. Én a feladat szempontjából fölösleges, méregdrága (mellesleg kétségtelenül világelső) szoftver használata helyett egy a célra éppen annyira alkalmas kiváló ingyenprogramot ajánlottam. Nézz a lelkedbe, hogy ez nálad miért verte ki a biztosítékot annyira, hogy hülyének akarsz beállítani.

Csak, hogy tiszták legyenek a relációk: Te javasoltad a Paintet. Elég gáz.

2013. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát jogtiszta!
2014. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!