Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írok és szeretnék szép Gödöllő...

Írok és szeretnék szép Gödöllői helyszíneket keresni, amik nem túl sűrűn lakottak, lehetőleg a természethez, vagy az erdőhöz vannak közel? (Nem kell az összes pontnak megfelelnie. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Erzsébet-park - ajánlom, hogy a királyné szobra után fordulj jobbra az úton. Aztán majd meglátod :)


Ajánlom a temető régi részét is. (Bemész bal oldalt a fogorvosi rendelő mellett.) Tele van régi, félig már borostyánnal meg mohákkal benőtt síremlékekkel - nagyon szép, borongósan romantikus.


Máriabesnyő irányában érdemes elindulni az egyetem mögött is! Van egy nagyon szép erdősáv Gödöllő és Máriabesnyő között. (Legalábbis megvolt, amikor én még oda jártam.) Azt hiszem, ha jó inspirációt keresel az íráshoz, akkor ezt a környéket érdemes felderítened.

2014. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Esetleg a gödöllői TV torony? Illetve a Szent István egyetem mögött/melletti domboldal. Néha elbiciklizünk arra, ha jó az idő, ritkán találkozni emberekkel. Nagy zöld puszta, valamivel odébb fák.

Erzsébet királyné hársfasor, Királyi kastélypark, Alsópark, Kapucínusok tere, ezek jutottak még eszembe.

2014. febr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!