Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Első nyugdijas napjaimat...

Első nyugdijas napjaimat töltöm itthon. Nyugtalan vagyok. Neszekre figyelek, nem találom fel magam. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 10:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas vagy és tudod használni az internetet... az ilyenek mint te, a legnagyobb ászok az internetes többjátékos játékokban, pár év és a tizenéveseket fogod szétalázni a saját játékaikban :D
2014. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Kb. 3 éve használok gépet, de játszani nem tudok. Még senki nem tudott olyan játékot mutatni, amit értek,és le is köt. A Menyem játszik valami baba etetős játékkal, hát......
2014. jan. 9. 13:21
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Én alig vártam, hogy nyugdijas legyek. Annyi hobbim van, amire nemigen volt időm dolgozós koromban. Szeretek olvasni, kirakózni, filmeket nézni, rejtvényt fejteni stb. A számitógépen a logikai játékokkal szoktam játszani, pl. mahjong -gal. Nekifogtam naplót irni, minden nap egy oldal. Sőt kézikönyvet is irtam. Jelenleg egyedi szakácskönyvet készitek. Nem sok időm van rá, mert beiratkoztam egy-két online tanfolyamra.És még folytathatnám az elfoglaltságok sorát. Nem érzem magam kézikocsis nyuggernak, ahogy a ketteske titulált bennünket. Neked is javaslom, készits terveket, ird le, valósitsd meg! Ha levelezni akarsz, én is itt vagyok.
2014. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ketteskétől elnézést kérek. Hármaska nézte le a nyugdijasokat.
2014. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást. Nem vagyok kétségbeesve, még nem is volt idő rá. Ugy kezdődött decemberben, hogy elmentünk két hétre melegvizü fürdőbe. Aztán mire megjöttünk, jöttek az ünnepek. Azok után egy kis fáradtság, és most a csend. A csend, amit a felső antiszociális szomszéd tör meg folyamatosan. Ezt eddig észre sem vettem szinte.
2014. jan. 9. 14:08
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a következőket, magam is eszerint élek:

feljebb valaki írta a nagytakarítást, ez remek ötlet kezdetnek. Sok év alatt annyi lomot képes összegyűjteni az ember, hogy szinte megfojtja. Alapos lomtalanítással, takarítással szinte fellélegzik a lakás, felfrissül, egészen más érzés lesz benn élni.

Ha eddig sminkelted magad reggelente munkába menet, azt ezután se hagyd el.

Keress barátnőt, közeli ismerőst, akivel uszodába járhat, vagy edzésre, tornára.

Ugyan tipikus nyugdíjas elfoglaltság, de én imádom a konyhát, kora tavasztól késő őszig befőzök, mindent aminek szezonja van. Remek újdonságok vannak a neten, amivel a családodat elkápráztathatod.

Belemélyedtem az autentikus matyó hímzésbe, szabadtam varrónővel a lányomnak egy kaftánt. Mintát kerestem, rajzoltam, fonalat vadásztam a neten, és ezt hímzem már egy éve.

2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Én sajnos nem vagyok kreativ. Még egy gombvarrás is megizzaszt. A konyhát én is szeretem, csak most a napi főzésen kivül nem sok teendő van. Az uszoda nekem is terveim közt szerepel, tudok, és szeretek uszni. Az a baj, hogy a Barátnőm vidéken van. Itt pesten csak felületes ismerettségeket kötöttem, és kollegák vannak. Sokszor akadály a pénz is. Szinte mind sóher, de olyan szinten, hogy egy jegyet semm tud megvenni sehova. Annyi pénzem meg nekem sincs, hogy mást szponzoráljak.
2014. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Értem én, és tudom, hogy egy uszodabérlet is beletartozik a majd"megfontolom" kategóriába, én is így vagyok ezzel. Lakótelepen élek, közösségi ház van a nem messze, komoly programokkal, erről tájékoztatást kapok akár a buszmegállóban, hírdetőtáblákról, szórólapokról.


Nem írtam még a közösségi kiskertekről, ha nincs a közeledben, nézz körül, olvass utána, keress, és akár Te lehetsz, aki elindítja a környezetedben ezt a csudajó dolgot. Városlakóknak igazán kiváló:) a saját termésű paradicsom íze??...

2014. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden válaszoló nagyon tündéri, de itt bennem lehet a hiba. Mindig azt hittem magamról, hogy egy nyitott ember vagyok. De most, ahogy az ajánlatokat hallgatom, nem vagyok az .Az uszáson kivül még egyik sem mozgatott meg. De amilyen vagyok, az is el fog maradni. Akkor marad a gyomori stressz a szomszéd lovaglásától?
2014. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Csatlakozz!!

Még nem késő:)

2014. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!