Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi "swag" meg...

Miért van ennyi "swag" meg "páwa" gyerek manapság? Komolyan, szánalmas. Most nem arra értem aki esetleg emellett normális, hanem aki még nagyképű meg bunkó is. Csak szerintem néznek ki az ilyenek idiótán? :D

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 09:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/l.
2014. jan. 11. 09:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy idiótának tartod azokat, akik nagyképűek, és bunkók veled.
2014. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem velem azok,én kerülöm őket xD De amiket látok meg hallok azok alapján mondom.
2014. jan. 11. 09:39
 4/10 anonim válasza:
szerintem is idióták :) mondjuk én fiu vagyok de nagyon utálom ezeket, ja és átlagos fiu vagyok :D 17/f
2014. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 The Elit Predator válasza:
Nemtudom melyik univerzumban láttál olyat aki yolo-swag/ páwa és "emellett" normális azért van sok mert könnyebb utánozni a másikat mint saját személyiséget kialakítani. Nekem szerencsém volt és eleget szombatot az élet ahhoz hogy saját egyéniségem/ világnézetem legyen + elítélem őket mert miattuk nézi le a társadalom a korosztályom.....
2014. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 The Elit Predator válasza:
Sokkal* mobilról vok.
2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 The Elit Predator válasza:
100%

Szopatott *

Asszem kikapcsolom az autojavítást! XD

2014. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fura, én alig látok párat, de mindenhol azt olvasom, hogy milyen sokat vannak :)
2014. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Idióták és idiótán öltözködők minden korban vannak :). Én kb. 10 éve, amikor gimis voltam, az ilyen tüsire zselézett hajú diszkós barmoktól tudtam volna hányni, főleg azoktól, akik még jól be is hidrogénezték a hajukat :P.

Egyébként nekem sem a szívem csücskei a swagek, mert nagyon idiótán néznek ki sztem is. De bunkó nemcsak swagből van, hanem normálisan öltöző pasiból is.

2014. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na de mégis ki a swag és ki a pawa?

sajnos lemaradtam a szlengtől :(

2014. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!