Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kedves vagyok és romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves vagyok és romantikus, nem vagyok nagyképű és egoista, semmi esélyem normális kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy addig jó a kedves és romantikus pasi, amíg fel nem tűnik egy nagyképű egoista.
2011. szept. 16. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz helyen keresgelsz. De ne valtozz meg!!!
2011. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne osztogasd fűnek fának a kedvességet,főleg ha valaki nem kéri.

A prosztók ezt gyengeségnek veszik.

A feltűnősködő riválisok kiiktatására,meg ezer módszer van.

2011. szept. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BenQs ***** válasza:
100%

Nem rossz tulajdonságok...

De abban igazuk van az elöttem szólóknak hogy válogasd meg h kivel osztod ezt meg.Csak tudod sajnos a lányoknak kell a roszfiú is... szóval próbáld megtalálni a balanszt.

Ha nyálgép vagy az senkinek nem kell... viszont ha romantikus vagy akkor amikor kell és kemény rosszfiú is tudsz lenni amikor kell... akkor tiéd a csaj...

2011. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem.Nekem pont ilyen fiúra lenne szükségem.Ne változz meg semmiképp, csak probálj normálisabb lányokkal ismerkedni.Rendes lányt találni épp oly nehéz mint rendes pasit.
2011. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Röcsögei Péter ***** válasza:
Nem sok esélyed van. Pláne, ha még fejedhez is vágják, hogy önző, meg beképzelt vagy, miközben a sz-rát is fagyiskehelyből ennéd, annyira szereted őt! Mert tudják ám, hol fáj legjobban. Nem cicóznak. Izzó vassal gyomron szúrni nem tudnak, mert börtön jár érte. Alkalmazkodnak a helyzethez, és másképp kínoznak meg, csak kopj már le!
2017. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!