Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hgy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hgy a lányoknak csak a nagyképű bunkók kellenek, és nem a normális?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a körülöttem lévő hölgyek,lányoknak csak a nagyképü bunkók jönnek be, és a normálisak mint én (ezalatt azt értem,hgy nem nagyképű,nem is ronda,nem cigizek,nem iszok) szóval ezzel nagyon nem értem az egészet.Mit akarnak igazán a lányok?
2011. júl. 11. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vagy nincs elég férfias külsőd, vagy nincs elég férfias kisugárzásod.


Tudod a legnagyobb probléma, hogy ez a sok "normális" fiú mind abban a tévhitben él, hogy a lányokkal történő viselkedés legfőbb jellemzője, hogy pitizünk, mint egy pincsikutya, és ugrásra készen várjuk, mikor szeretne valamit. A lány nem ettől fogja különlegesnek érezni melletted magát.


Ellenben a te szerinted "nagyképű bunkók" csak annyiban különböznek, hogy lazábban veszik a kapcsolatot a lánnyal, nem csicskulnak be, határozottak, magabiztosak (ami szerinted a nagyképűséggel egyenlő), más lányokkal is jó kapcsolatban van, végül majd azt a bizonyos lányt választja barátnőnek. Ettől érzi majd a lány különlegesnek magát, ha majd őt választja. És a lányoknak már elég csak meglobogtatni ezt a lehetőséget, nekik már ennyi is elég, hogy a "bunkó, nagyképűt" akarják.


Hogy honnan tudom ezt? 18 éves koromig én is az első csoportba tartoztam, és szarba se vettek. Azóta már a másikba, és hogy mondjam....meg van az eredménye. És nem vagyok bunkó, vagy nagyképű, és ugyanígy néztem ki már akkor is, csak most férfiként tekintenek rám, akkor meg egy csíraként.

2011. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A nemtörődömség a hatalom illúzióját kelti. Ha egy srác szívat egy csajt, akkor a csaj azt hiszi, h ez valami akkora ember lehet, hogy mind a 10 ujjára találna nőt és ezért nem kell kedvesnek lennie ahhoz, hogy nőt szerezzen. Szóval ha semmibe nézel egy csajt, akkor 90% hogy rád izgul.

Fontos azonban megjegyezni, h csak a buta nőket vonzzák a bunkó hapsik, és mivel a mai társadalom erkölcsi és szellemi mélyrepülésben van, az emberiség - így a nők többsége is - tirpák. Van egy szűk réteg aki igazi NŐ! Őket kell megtalálni.

2011. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

azért, mert a nők mindig a biztonságot keresik leendő gyermekük felneveléséhez. a biztonság illúzióját az erős ember adja. erősnek pedig a nagypofájú állat tűnik.

gondolj csak arra, hogy harc előtt az ellenfelek gyakran szokták sértegetni és leüvölteni egymás fejét, hátha az egyik megijed a zajtól és mégsem kerül tettlegességre sor.

az állatoknál is megfigyelhető ez a viselkedés. (szzarvasbőgés)

2011. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó a megfogalmazás - tény, hogy sok lánynak nagyképű, elérhetetlen pasik kellenek, mert azok miatt lehet szenvedni. A nőknek viszont már nem. De igaza van az elsőnek, a másik véglet se túl vonzó... arany középút...
2011. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

17:53

És miben nyilvánul meg ez a viselkedés? És legfőképp hol? A munkahelyeden vagy a suliban?

Komolyan érdekel, mert rólam végképp el lehet mondani, hogy sz@rba sem veszem a lányokat (van amikor nem akarattal) és mégsem epekednek értem, mint ahogy leírtad, pedig külsőleg rendben vagyok.

2011. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem azzal van a probléma,mert erös vagyok ugy hiszem,de nem szeretnék één lenni a helyi baszz....,azaz nem azal vana gond hgygyengelennék,meg az hgy nem lenne bennem biztonságban,hanem az hgy kizárolag a nagyképü kis sejemfiuk érdeklik őket,nem pedig a normál pasik :S:S
2011. júl. 11. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:

"a mai társadalom erkölcsi és szellemi mélyrepülésben van, az emberiség - így a nők többsége is - tirpák. Van egy szűk réteg aki igazi NŐ! Őket kell megtalálni."


Igaza van de nagyon.Az értékes nőket kell megtalálni.Ha felbirod vállalni, hogy egyedül vagy amig nem találsz egy értékes nőt, akkor elkerülsz egy pár csalódást.

2011. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt most nem bántásból, de azért végiggondolhatnád te is, hogy tényleg olyan normális és tökéletes vagy e, mint gondolod... mert a legutóbbi kommented pl teljesen értelmetlen...
2011. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a 19:00-nak : erről beszélek

és aki nem érti: annyit akartam leirni érthetően hgy én egy normális,átlagos srác vagyok aki nem szeretne nagyképü lenni.

Csak az a probléma hgy a nőknek a selyem fiucskák kellenek,nem pedig a normálisak,mint én

16/f

2011. júl. 11. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!