Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne szekáljanak...

Mit tegyek hogy ne szekáljanak amiért lánylétemre gitározom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és már 3 és fél éve játszom elektromos gitáron. Nem értem miért de egyrészt nem hiszik el, másrészt ráfogják hogy biztos tök béna vagyok, meg lányként tök ciki elektromos gitáron játszani. Lehet ez azért van mert nem vagyok valami kedvelt az osztályban az eltérő szokásaim miatt. Csak nem értem ez miért zavarja őket, és miért nem foglalkoznak saját magukkal
2014. jan. 14. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindenkinek az orrara kotni, hogy gitarozol, ennyire egyszeru.
2014. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért szekálnának?

Nem értem...

Amúgy ne tegyél semmit, ne mondogasd mindenkinek, és kész.

2014. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök klassz, hogy tudsz gitározni. Nem értem, miért gáz az manapság, ha valaki tud valamilyen hangszeren játszani. Miért kell azonnal lefikázni?
2014. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor szekálnak, amiért tudok hangszeren játszani. Nem értem, mi bajuk. Mondjuk én fiú vagyok, és zongorázok.
2014. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ne érdekeljen már, azt csinálsz amit akarsz ez egy szabad világ...
2014. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem irigykedésből cikiznek.

Ha valaki akár csak egy kicsi dologban is különbözik a csordától, azt jó eséllyel fogják szekálni, de ez NEM azt jelenti, hogy rossz lennél, vagy hogy megérdemelnéd a szívóskodásokat.

Ráfogják, hogy biztos tök béna vagy? Ők talán jobban játszanak? (Egyébként én is gitározok, én tényleg tök béna vagyok, de igyekszek fejlődni ahelyett, hogy másokat szólnék le irigykedésből.)


Azt meg végképp nem értem, miért ciki lányként elektromos gitáron játszani. Lita Ford sem ciki, például.


Szóval: megértem, hogy dühít és bánt a szekálás, de jobb, ha nem törődsz vele. Te legalább csinálsz valami jó dolgot, ők meg...?

2014. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, pedig egy gitár szexi tud lenni. :-)
2014. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!