Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeret engem, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeret engem, de a haverjait hagyja hogy szekáljanak, védjem meg én magam alapon. Miért?

Figyelt kérdés

(elővételben: férj-feleségek, komoly kapcsolatokról van szó.)

Mindig társaságban úgy alakulnak a szituk, hogy a végén a haverjai kötözködnek velem!!!

egy példa:

vendégségben vagyunk, beszélgetünk, iszogatunk egy haver szülinapja. otthon előre megbeszéltük, hogy nem maradunk sokáig, mert mi nem vagyunk bulizósak, (mert a barátom féltékeny.)

nos. eljött a pillanat, amikor sokan elhatározták első sorban az ünnepelt (kb éjfél) hogy elindulnak a szórakozóhelyekre bulizni, nagyon sokan ekkor el is búcsúztak, mentek haza. De a párom viszont nem mozdult hogy mi is megyünk.

erre elkezdett mindenki könyörögni, hogy menjünk velük mi is. a barátom kihúzta magát a válasz alól, így kérdeztek engem, így mondtam, nekem nincs kedvem.

erre a barátomat nyaggatták, aki úgy tett, mintha én miattam nem menne csak....

erre már lassan gúnyt űztek belőlem, én miért nem megyek bulizni, hogy ez valami temetés, meg ilyenek.bla bla

A LÉNYEG

másnap mondta el a barátom, hogy ő tényleg nem akart menni velük, mert korán kellett kelnie másnap, mert megy ki külföldre.....


tehát mindig hagy engem egyedül "elvérezni a csatában"

sőt, mintha azért, hogy magát mentse, engem visz a sárba


kérdés: ha ennyire konfliktuskerülő valaki, (hogy nem akarta, hogy kinézzék a haverok, mert nem megy velük bulizni) akkor miért a párját tolja oda, hogy rajta csattanjon az egész? (miért hagyta, hogy engem gúnyoljanak, amiért nem megyünk velük?)


2010. dec. 10. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem nyögted be, hogy azért nem mehetünk mert a drágalátós pasim féltékeny mint egy 15éves kamasz hülyegyerek?
2010. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Látjátok gyerekek így lehet valaki pu­nci, és fa­sz is egyszerre. Morális hermafroditizmus hogy úgy mondjam.

Bocs de nincs ötletem, könnyű lenne azt mondani hogy hagyd el, de nyilván te máshogy szeretnéd megoldani.

Talán várj amíg érkezik pár szaftos vélemény a viselkedéséről aztán mutasd meg neki mit gondol róla az internet.

2010. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mert letagadta volna és neki hisznek. és ebből is csak én jöttem volna ki rosszul.

azt nem értem, miért nem merte mondani, nincs kedvünk, holnap korán kelek, helo. ehelyett játszott a csendest, akit az asszony nem enged...


a saját párunkat feláldozni, azért hogy jól jöjjek ki egy szituból, az normális?????

2010. dec. 10. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egy iszonyatos gyökér, de ezt nyilván már tudtad amikor megismerted,szóval nicns mit tenni.
2010. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó komment utolsó kérdésére kérlek válaszoljatok
2010. dec. 10. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
nem az
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!