Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erről a könyvről mit gondoltok...

Erről a könyvről mit gondoltok keresztények, zsidók, ateisták, muzulmánok?

Figyelt kérdés

Drábik János : A kiválasztottak


Na és a Szex és az új világrend írásáról?


Meg általában az írásairól.



2014. jan. 22. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szex és az új világrend
2014. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt a mondat vége...szóval a Szex és az új világrend NEM Drábik írása, hanem a FORDÍTÁSA.

Drábik többnyire csak fordít és ezeket szerkeszti egybe.

Szóval beszélgetni az eredeti szövegekről kéne !

A kiválasztottak címűt nem olvastam.

2014. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést tegnap is kiírtad. Szerintem senki nem fog nekiállni kutatni és olvasni.
2014. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Erről a könyvről, mint keresztény, zsidó, ateista, muzulmán, és gondolkodni akaró, azt gondolom, hogy iszonyatos időpazarlás még kézbe venni is. Hát még kinyitni. A többit meg sem merem említeni. Az életem ideje ennél sokkal drágább nekem.
2014. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak youtube videókon láttam eddig drábik jánost, de az alapján úgy gondolom, hogy az ipse egy szélhámos, kb. mint nemere istván vagy földi pál
2014. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!