Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyton a...

Mit tegyek ha folyton a nővéremmel szívatnak?

Figyelt kérdés

Van egy pár ismerősöm akik,a velük egykorú nővéremmel szívatnak . Perverz dolgokat mondanak róla és akár,hogy próbálok visszaszólni,minden szavamat kifordítják .

Példák : -Na én mentem fiúk !

Én is elmentem Dórához .

-Kapd be !

Dóra fogja bekapni .

Egy harmadik személy közbeszól : Most köpni nyelni nem tud

Dóra se tud köpni csak nyelni .

-Dóra le se sz*r téged,te sovány patkány .Azért vagy olyan sovány,mert annyit sz*ptál,hogy összehúzott a vákum .

Tegnap Dóra nem ezt mondta .Halgatott,mert tele volt a szája .


Egyszerűen ennél nagyobb szívatás nem létezik . Olyan brilliáns valakit a nővérével szívatni,még védekezni se tudok . Ahogy kimondanám ezt a mondatot,már rávágnák,hogy ők is védekeznek Dórával . Szóval még gondolkodni se kell csak ontani magadból a szöveget,hogy Dóra így,Dóra úgy . Semmit se tudok tenni ellene . Szerintetek mit kéne mondanom nekik ? Nem találtam meg még a főszívatónak a gyenge pontját .



2014. jan. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Ne állj szóba velük, kerüld el őket. Kinek kellenek ilyen ismerősök? Senkinek. Monnd meg nekik, hogy nem érdekelnek téged, és kész. Nem kötelező velük beszélni.


Ha az én ismerőseim - főleg ,ha csak ismerős!!! - mondana iylet, valószínűleg még egy pofont is lekevernék neki, eszének tokját viselje mindenki, ha meg nincs neki, akkor maradjon csöndbe.

2014. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

valljuk be hogy ha nem szólsz hozzá az nem segít


valószinűleg ezek csak előtted nagyszájúak tehát ha még mondanak ilyet mondd meg neki hogy dóra mondta kicsi a farkad erre ő tuti tagad és mondd meg neki oké menjünk oda hozzá kérdezzük meg

2014. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tènyleg lenyeli?
2014. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívatni azokat szokták, aki ezt hagyják. Te miért hagyod? Sőt, miért szívsz egy levegőt velük? Hiányoznak?

Az nem jutott eszedbe, hogy a nővéredet is kérdezd? Hogy ezeket havernak nevezi-e?

Lehet kitalálni "szellemes" kijelentéseket. Kérdés, megérik-e ezek a fáradságot. Nincs kellemetlenebb üresfejű senkik számára, mint ha levegőnek nézik és tartják őket. Kinek fogják akkor elütni olcsó poénjaikat?

Vedd észre, hogy rendkívül fontos vagy számukra. Másnak ezt nem tudják elsütni, már csak te maradtál nekik. És tényleg maradni akarsz?

2014. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy kínai kockája Dayan Guhong . Mondtam neki olyan a farkad mint a kockád,kínai . Egy kicsit megszeppent de utána csak folytatta és nem tudom kikerülni mert az egyik a padtársam . A másik aki a fő szívató az meg rendre átjön az osztályomba,mert a szomszéd osztályban van . Ha nem mondok semmit akkor egymás között röhögnek,és ez zavar . Ha megszólalok akár mit mondok a tesómra vezetik vissza . Aki meg azt írta "Tényleg lenyeli ?" annak azt üzenem,hogy szopjon le egy lovardát ! Mert már tele van a tököm a szívatásokkal !
2014. jan. 24. 15:10
 6/7 anonim válasza:
hali. a dayan elég jó kocka, nekem is olyanom van.. :DD hány évesek vagytok?
2014. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemrég töltöttem a 15-öt.A suliba versenyszinten toljuk,fél év alatt 20 alá mentünk.
2014. szept. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!