Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szívatnak az iskolában. Mit...

Szívatnak az iskolában. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van hogy engem az iskolába szívatnak a nevemre jelzőket mondanak(Gábor) meg hogy egy kicsit barna bőröm az átlagtól és mondják mindig hogy nigger meg ... és ezt én már nem bírom mit csináljak?
2012. szept. 24. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Állj a sarkadra,tök lazán oszd le az illetőt,úgy csípőből.
2012. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miket mondanak a gábor névre? tök nem kicsúfolható
2012. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nevezd őket sápadtarcúaknak.
2012. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Keményen vágj vissza!legyél te is aljas velük! Köpd be őket ahol csak lehet!Ha megpróbálnak megverni vess be mindent eszközt amit csak lehet okosba!Ha ez most nem teszed meg akkor később bánni fogod!!
2012. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként teljes nyugotan szólhatsz a rendőségnk is hogy zaklatanak hidd el meg ütik a bokájukat!
2012. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%

Szia. Én is voltam már hasonló helyzetben, még ifjabb diákkoromban, a testvérem, stb.. Rosz dolog, ha kiközösítenek, viszont ha tudod hogy kell, akár napok alatt is tudsz fordítani a dolgon. Egyszerüen a jellemedet kell kicsit fejlesztened. Én is azt csináltam, és mára már jól működő cégem van és akik régebb szivattak, azok most a talpam alatt vannak. Szóval amit ajánlok, hogy vannak bizonyos könyvek, amelyet jó lenne, ha elolvasnál, és az egész gondolkodásmódod meg fog változni, amitől értékesnek fognak tekinteni. Tényleg egyszerü, szóval nyugi. Ha érdekel a dolog, írj privátban és elküldök 1-2 könyvet. :)


U.I. Még egyszer nyugi, mert hamar meg fog változni a dolog. :)

2012. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha a rendőrségnek szól, akkor mégjobban zaklatni fogják.

Ha kicsit barnább a bőröd, akkor legyél büszke rá, hogy neked legalább barna a bőröd, s nem monitorfény mellett élsz.

Amúgy az osztály milyen tulajdonságú? Vagyis kockákból áll, vagy hétvégente bulizósokból?

Szerintem mindenkivel megesik, hogy egyszer valamivel piszkálják, és ráragad, aztán az lesz a beceneve. Nálunk is így volt. 9-ben velem is megtörtént, fél évig piszkáltak, de lexartam. Ma pedig annyira összeverődött az osztály, hogy becenevet adtak mindenkinek, és nem negatívkodásból mondjuk, hanem már megszoktuk.

Amúgy ne nagyon szólogass be nekik, mert azt megjegyzik, és utána jobb nem lehet a kapcsolatod a többiekkel, ami azért 1 osztályban fontos tud lenni.

Van ott ismerősöd?

2012. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én is így voltam sajnos évekig csak engem a visszahúzódó természetem miatt és a nagyon fehér bőrszínem miatt piszkáltak. Aztán ahogy előttem is írták olvasgattam könyveket, és zömében a Discovery-t néztem amin sok dolgot megtanultam és ezáltal fejlesztettem a jellememet és a természetem eltelt kb 1 év és békén hagytak.

Lehet hogy az is közre játszott a dologban hogy egy 2 hónap utána meguntam és rájuk hagytam csak nevettem rajta vagy tudomást se vettem róla. Mára akik akkoriban piszkáltak már ha kell a suli előtt várnak rám 1 órát. :)

U.I:Lehet hogy tényleg rossz ötlet ha vissza szólsz nekik esetleg a rendőrségnek mert így tényleg rád szállnak még jobban (Tapasztalat) főleg hogy most van 1 osztálytársam aki így csinálja és az osztály 80%-a őt piszkálja.

2012. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!
2012. szept. 24. 15:20
 10/10 anonim válasza:
B@szd agyon aki kezdeget és tisztelni fognak :)
2012. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!