Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ázsiaiak ti nem éreztetek így?

Ázsiaiak ti nem éreztetek így?

Figyelt kérdés
Én is ázsiai vagyok de sajna nem Japánból :/ nem is Korea vagy akár Kínából hanem Kirgizisztánból , nem arról van szó hogy szégyenlem a származásom hanem csak arról hogy milyen menő lennék ha esetleg japán lennék mert őket mindenki kedveli :P Vagytok kitt rajtam kívül akik már gondoltak hasonlót vagy csak én vagyok ilyen torz ? x(

2014. febr. 4. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Azt hiszem én pont nem leszek jó válaszoló, mert japán származású vagyok.


Kb. 10 évvel ezelőtt, amikor még Japán nem volt ilyen "menő" és kevés ázsiai élt az országban az emberek mindenkit kínainak gondoltak - én is csak egy voltam a sok kínai közül. Sokan még ma is azt hiszik, ha megmondom hogy nem, hihetetlenül idióta dolgok születnek a fejekben, szerintem valaki térképet se látott.

Kirgizisztán valami ilyesmi -mi az hol van- ország lehet sok embernek, valószínűleg csak pár dolgot tudnak róla.


Lehet nem egy ismert, "menő" ország, viszont szerintem felesleges emiatt szégyellni, attól még különleges vagy, nincs is rád írva honnan származol.

Ha az ember végigmegy az asia centeren ott se tudja ki honnan van, általában engem megállítanak beszélgetni, eddig kínaival alig beszéltem, leginkább koreaiakkal. Te meg tudod őket különböztetni?


Jó lenne, ha menő lehetnék a japánságom miatt de egyáltalán nem vagyok az, elég béna életem van, semmi pozitív dolog nem ért a származásom miatt.

Persze ismerek olyat aki jól járt vele, népszerű, sokat utazik vagy a munkájához jó.

2014. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Basszus, miért lennél torz? xD

Én félig kínai vagyok, de én magyarnak tekintem magam, hungarista körülmények között nőttem fel és büszke is vagyok rá... Ami azt illeti én vidéken nőttem fel, de hidd el ott sokkal rosszabb a helyzetük az ilyen származásúaknak... de komolyan, itt Pesten legalább nagyjából leszarnak, ott meg mindig csak kötöszködnek. A lényeg a lényeg, hogy ne szégyelld emiatt magad. Én régen mindig szégyenként tekintettem magamra, de mára már benőtt a fejem és tudom azt, hogy az számít, ami bent van... És amúgy is, itt az embereknek nagyjából tök mindegy, hogy konkrétan honnan származol, a lényeg, hogy Ázsiából és a többi már nem oszt, nem szoroz...

2014. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Naaa most a tizenéves lányokra gondolsz akik oda vannak a japán srácokért? :D Nekem ez jutott most eszembe.

Igaz én is oda vagyok a japánokért, nagyon is, de azért..

Nem tudom mennyire lennél menő ha japán lennél, hidd el kb ugyanannyira kapná negatív beszólásokat is, mint pozitívat..

Nem vagy te torz, légy büszke arra amilyen vagy. :)

2014. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Mitől lennél torz, te buta „fijú”? :-D


Ennél pozitívabban is gondolkozhatnál. Vietnamiként azt tapasztalom, hogy még a vérmes és bizalmatlan személyek álláspontja is megváltozik,ha mosolyogva, szép kiejtéssel szólítod meg. Vedd elő a jobbik eszedet inkább, és kovácsolj előnyt a hátrányból!

2014. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is félig kínai vagyok de egyáltalán nem érzem így.Szerintem nem ér többet az ,ha japán,koreai vagy kínai lennél.Bár igazság szerint személy szerint nem tudok semmit Kirgizisztánról de ,ha kérdezik szerintem mondhatnál ,hogy mit fedeztek fel szóval valamit ,hogy tudják az emberek.:D

Bár azért az zavar ha nem találják ,hogyha nem találják a másik felemet szóval inkább kéne ilyen óra a sulikba a gyerekeknek arról,hogy ez meg az a nemzet hogyan néz ki mik a szokásai,ezt amúgy nem csak az ázsiaira ,hanem a többi népre is értem. :)

2014. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kini :)) ***** válasza:

Engem a Közép - ázsiai országok jobban érdekelnek, mint Japán, meg Korea. :D

A származásod meg ne szégyelld! Nincs olyan, hogy menő származás, meg nem menő származás. Legyél büszke rá! :)

2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék ha kirgiz lennék, mert akkor lenne okom, hogy miért menjek az American University of Cental Asia-ba tanulni, nagyon tetszik az az egyetem, de lássuk be, mindenki hülyének nézne, ha Kirgizisztánba mennék tanulni. :D
2016. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!