Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 40-45 év közötti nők, hogy...

40-45 év közötti nők, hogy érzitek magatokat a bőrötökben? Elsősöban egyedülálló, illetve elvált nőktől kérdezem, de írhat más is, és a kort is írjátok ha kérhetem!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nagyon rosszul.Ez az év maga volt a pokol.Csak baj jött bajra.Szakított velem az élettársam,anyagilag lelkileg padlóra kerültem.Albérletbe kellett mennem a gyerekeimmel(2 tini).Ami nagyon vacak,kicsi...de legalább béke van.Senki nem bánt nem cseszeget.Ennyi a jó benne.Semmi több.Kilátásom sincs arra nogy innen a közeljövőben"tovább lépjek"és ez mindennap keserűséggel tölt el.Szeretnék többet,jobbat nyujtani a gyerekeimnek,de egyenlőre képtelen vagyok.Senki nem áll mellettem,nem támogat,segít...senkire nem támaszkodhatok.Pedig mostanában egyre sűrübben érzem azt hogy egyedül már nem fogom sokáig bírni...Mindig arra gondolok,hogy ők vannak nekem.Mostanában csak ez ad erőt.De néha már ez is kevésnek bizonyul...

Szóval hogy hogyan érzem magam a bőrömben?:Nagyon sz**-ul.

40 éves vagyok

40 éves vagyok.

2009. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vettem észre hogy a kor 2* került oda.
2009. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42 vagyok, egyedülálló. Szörnyen érzem magam, több éve csak baj hátán baj jön, és úgy érzem, elcsesztem az egész életem. Korábban kimondottan fiatalos és vidám voltam, de mostanában már a tükörbe sem szívesen nézek, mert csak a szomorúság látszik az arcomon.
2009. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!